Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • darnics

    aktív tag

    válasz bmwk1200s #45963 üzenetére

    Te melyiket ajánlod ami fut rajta?amit küldtél linket abból egyböl az elsöt szedtem ke de vannak régebbi változatok melyik a jó ehez?ne szedjem már le az összeset!az hogy butus megindt félreérted!3hónapja lettem almás rajongó de mivel gyülölöm az androidot gondoktam itt az ideje váltani és vettem egy iphone 7-et amitől teljesen beájultam és végre belecsöppentem a minöségbe és mindent megértettem mitöl is legendás ez a cég!ugy gondoltam az androidos tabletemet is eladom és veszek egy ipad 4-et amitö már tényleg eldobtam az agyam és hihetetlen hogy ez a redszer mit tud!de mivel egy haverom is foglalkozik videovágással és mesélte hogy az ő win laptopja mig 3óra alatt vágja meg a videot addig a haverja mcbookjával 15perc és azt mondta váltani fig erte mert hihetetlen pedig hadverileg erössebb az övé de a mcbook mégis jobb és nem értette és akkor mondta hogy ez nem csak duma hanem ez tényleg a minöség!ugy döntöttem hogy mivel nekem egy számitogépre lenne inkább szükségem mert a család mindig rajta log a pc-n igy az ipad 4-et elpasszoltam(ugyan az mindt a telo csak nagyba igy semmi haszna) igy eljött az idő a mcbooknak és vettem!ugyhogy ami ezen van az nekem új de jó azt gondolom és rossz ilyen hűlyének látszani hiszen a winhez vagy ipad vagy iphonokhoz meg nagyon értek de ez meg németböl van igy nincs benne magyar,nem találok semmi letölthető progit gondolom azért mert nagyon régi a rendsze!youtube videokat nem nagyitha ki,blu-ray filmeket nem játszik le stb ezért mondom hogy kicsit butuskának tünik de csak azért mert gondol régi !azért kéne valami új és magyar és ezért vagyok kicsit feszültek mert nem kapok kongrét segitséget csak elmélet meg ezt kéne meg igy meg ugy de én azt szereném hogy mit hogyan honnan!te is azt mondtad szedjek le olyat de honnan?torrenten semmi nincs ami apple még programok sem meg szoftver sem!egyedül ez a lion van amit megtudtam szerezni de akkor gondol nekem is ez van!de ezt is felraknám ideglenesen csak magyar legyen!kongrétumot szeretnék!melyik változat,honnan szedjek vagy szerezzek,hogyan lehet a progival pendrájva rakni stb!szép estét köszi!

Új hozzászólás Aktív témák