Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arnyjaro

    csendes tag

    Sziasztok!
    Most érkeztem a PC-s világból egy M1 procival szerelt MacBook Air 2020 alappal :)
    Soha nem gondoltam volna, hogy Linux használóként valaha almás leszek, mert eddig azt vallottam, hogy az Apple termékei érdemtelenül túlárazottak. Sajnos az előző laptopom félig-meddig feladta a harcot és ebben a számítástechnikai beruházásra nem túl szerencsés időszakban kellett megtalálnom az ár érték arányban megfelelő megoldást. Próbáltam keresni a számomra kedvező PC-t, de iszonyatos szinten túlárazottak a hardware eszközök (lányom tavalyi laptopja 100.000-el drágább most). Ezért értékállóság szempontjait figyelembe véve itt kötöttem ki, mert úgy gondoltam Linux után nem lesz nehéz az átállás. Valóban nem az, bár kicsit szoknom kell még a rendszer kötöttségeit. Szóval figyelek, tanulok, lehet majd kérdezek is almás szempontból másnak egyértelmű dolgot. Mindenesetre a gép minősége elsőre felülmúlja a várakozásokat. Határozottan tetszik! Ha nem tudok megbarátkozni a rendszerrel, meg fogom keresni a lehetőségét hogy megpocsékoljam a gépet (keresek rá Linuxot) Szóval előre is bocsi ha olyan dolgokat kérdezek majd ami esetleg alapvetőnek kellene hogy legyen :) Van olyan Linux, amit fel tudok rá erőltetni, ha nem jön be macOs figyelembe véve, hogy M1 procis a gép? :)

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 12 pro, Macbook Air M1

Új hozzászólás Aktív témák