Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szmayer1

    senior tag

    válasz Head88 #53041 üzenetére

    Köszi, esetleg egy kisebb leírást tudnál linkelni, vagy a googlén megtalálok minden információt a telepítéssel kapcsolatban?

    Amúgy megéri visszarakni a régebbi rendszert? Egy kedves ismerősöm említette ezt a lehetőséget, mert panaszkodtam neki, hogy én egy kicsit többet vártam volna egy MBA géptől. Ezt ott tudnám bővebben kifejteni, hogy pl. nekem olyan akadós, döcögős a safariban való görgetés, tegnap már ki is kellett kapcsolnom a gépet, mert olyan érzést keltett bennem a sima böngészés, mint ha egy P2-es géppel szeretnék HD videót vágni :)
    Pedig elvileg nem volt megnyitva a háttérben semmilyen nagyobb progi. Talán ma egy kicsit "simábban" fut a rendszer. Ő említette, hogy az el capitan-an nem voltak gondok,esetleg próbáljam meg azt visszatenni, hátha azzal jobb lenne, viszont a Sierra-t sokan szídják. Nekem nincs tapasztalatom, mert csak pár hete vagyok MAC tulajdonos.

    iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

Új hozzászólás Aktív témák