Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz access_denied #50029 üzenetére

    Én Sierra óta csak sz*pok a 8GB RAM-mal, az én felhasználási módom mellett rögtön a gép indításakor (természetesen úgy, hogy a kikapcsolás előtt nyitva lévő alkalmazások újra megnyílnak) 6.5GB RAM foglalt és a maradékot a 8-ból cache-nek használja a rendszer, 1-2 hét használat után pedig 3GB fölött van a swap és kénytelen vagyok újraindítani a gépet, annyira belassul...
    Általában 10-15 app van megnyitva, ebből ami RAM igényes, az az XCode, Preview, Safari hármas. Safariban 20 körüli megnyitott lap, Previewban 2-3 általában pár oldalas pdf.
    Nem hiszem, hogy extrém lenne a felhasználási módom, egyszerűen sok appot használok egyszerre és nincs kedvem várni, míg újra megnyílnak, ha tudom, hogy pár órán belül úgyis újra használnám az adott appot.
    Ráadásul ugyanilyen felhasználással a korábbi rendszereken (bár már Yosemite-vel/El Capitannal kezdődtek a bajok, de Sierra alatt hatványozódtak) bőven elég volt a 8GB RAM...

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák