Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bkrisz9

    őstag

    válasz Pano #115087 üzenetére

    Ugyan ez. A telefonos verzió is tök jó, vannak benne okos kis funkciók. Az viszont tény, hogy ki kell kapcsolgatni a crypto erőltetős és szponzorált dolgokat, de ahogy észrevettem szándékosan nem dugták el egyiket sem valami ezredik almenübe, két kattintással kikapcsolható minden. Egyelőre beválni látszik.

    Az MS Office szerintem is egy halom szemét de mivel a munkahelyem ragaszkodik hozzá és minden nap dolgozok vele így itthon is ezt használom. Ha esetleg majd a jövőben olyan helyen fogok dolgozni ahol szabadon választhatok akkor azonnal leváltom, de egyelőre még a macbookom használatának gondolatától is írtóznak így kénytelen vagyok 2 gépet használni mert itthon nem kínzom magam a windowsal... Nálam a leggyűlöltebb dolog az Outlook, az kiemelkedően szörnyű az amúgy is gyalázatos MS programok között. Minden egyes frissítése elcsesz valamit és még olyanokat is csinálnak vele, hogy konkrét verzióváltás nélkül belenyúlnak dolgokba. Legutóbb pl. az aláírásokat próbálták online környezetben tárolni, mindenféle előzetes jelzés nélkül csak arra nem gondoltak mi van ha egy címet 2 különböző gépen, 2 különböző személy használ, több különböző aláírással. Összeszinkronizálta az egészet és csak 1 félét engedett menteni online, ennek ellenére a régiek látszottak a listában, ki lehetett választani őket, de a szerkesztő menüből eltűntek, szóval se szerkeszteni, se törölni nem lehetett egyiket sem. A másik kedvencem a használhatatlan keresője ami azért nálunk szép galibákat tud okozni (kereskedelem, beszerzés és KAM feladatok is kapcsolódnak hozzám, tengernyi levéllel). Nincs két ugyan olyan paraméterekkel indított keresés aminél ugyan azt az eredményt dobja. + fun dolog még az, hogy néha elfelejt 1-1 címet és bárhogy próbálom beírni az istenért sem akarja feldobni amíg teljesen újra nem indítom... :W

    Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák