Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -mugen-

    tag

    válasz Lien #114416 üzenetére

    Az összes kötelező kiadást beleértve gondolom,tehát ha kaja rezsi esetleg hitel mellet marad annyi 3-4 hónap alatt amiből kijön az adott dolog akkor ÉN azt csinálnám ebben az élethelyzetben HA nagyon akarom, kihozom részletre,de azt a pénzt félre is rakom,hogy azért ott legyen,ha nem annyira sürgős akkor meg kivárom azt a pár hónapot és egybe ki is tudom fizetni.
    Kérdés,hogy valakinek megéri-e mélyszegénységben élni pár hónapot azért,hogy csökkentse a kockázatot/megvegyen valamit.
    Ahogy sokan mások is csinálják ennél jóval kényelmesebb havi x összeget kell fizetni és élsz a megszokott színvonalon, itt is lehet jobban csinálni,ha nem terheled túl a tárcád illetve rosszul,ha 0-ra vagy mínuszba jössz ki.
    Ezeket kamatmentes megoldásoknál értem vagy ha a kamattal együtt még mindíg olcsóbb(ilyen nem nagyon lesz) mint általában.

    Ezt a témát elengedném,mert nem pénzügyi topic :D

    Aszpirin
    Tudom mik a feltételek,de csak a mint lehetőség akartam érinteni,gondoltam utána néz ha ezzel élne.
    Valóban jobb volt régen a T anyagi szempontból.
    Régebben gyakoribb volt,hogy bírálat nélkül tudtál részletre venni dolgokat,gondolom rájöttek,hogy a legtöbben akik ezzel élnek ki se tudják fizetni :DD
    vagy más lehet az oka?

    "nankurunaisa"

Új hozzászólás Aktív témák