Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz Crystalheart #20454 üzenetére

    死ね...

    Én második megnézésre a Mirai Nikki végét is megkönnyeztem, a Gosick utolsó két részét is egyhuzamban, pislogás nélkül, könnyes szemekkel néztem végig (meg elhajtottam anyámat, hogy a vacsora ráér, ez nem). Nem szeretem a kifejezetten drámai típusú anyagokat, mert tudom magamról, hogy nagyon meg tudnak érinteni az ilyenek (konkrétan sírtam a Star Wars végén - meg a Titanicén is egyszer, de azt nem szoktam bevallani). Persze az ilyen csavarok mindig feldobják a befejezéseket és nincs is ellenemre. Gondoltam, hogy meg fognak halni páran, ha már "katasztrófaanime". Spoiler ahead
    Még az első menedékhelyen is megkönnyeztem az öregurat a történetük miatt. Aztán a történeti csavar... azt hittem, hogy csak álom volt (volt az is), de leeshetett volna előre, utólag összerakja az ember: Mari-san utána már egyáltalán nem volt lelkes, minden felnőtt egyes számban beszélt Mirai-jal, addig Yuuki mindig Mari-san kezét fogta, de utána mindig előre rohant, de akkor kezdett igazán gyanús lenni, hogy most mi a franc van, amikor az otthonuk környékén csak Mirai látta őt és folyton eltűnt - akkor nem értettem, még csak nem is sejtettem, hogy mi van, csak amikor már a barátja házánál voltak: felrohant a lépcsőn, Mirai utána ment, de hamarabb volt fent, utána mögé került, stb. stb. és még így is meglepetésként ért, hogy mégis...

    @unclefucka: Nekomonogatariból több van?

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák