Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Chosen #9615 üzenetére

    "Egyébként hidd el, "real-life szerű nem meséből" is nagyon sok van az animepiacon..." ;)

    Én még a Naruto-t sem nevezném "mesének", bár az is külön kategória. (Az animék egyik külön "alfajába" tartozik, amit mi itt egyszerűen csak neverending tucatshounennek hívunk :DDD ) De épp ezért nem szabad egy Naruto alapján megítélni a japán rajzfilmeket.

    Ha nem jön be a téma, mondom találsz bőven olyat, amiben nincsenek "szuperhősök", és mégis messze jobb, mint a legtöbb hálivúd film, pölö. Legyen az vígjáték, romantikus valami, dráma, stb... és "csak az élet" van, mondjuk többnyire rendes sztorival, bár vannak agyatlanságok. A Gettó természetesen más tészta, mert az amcsi társadalomkritika töményen (és bár még nem láttam még, csak 2 részt, nem tudom mennyire van önálló fősztorija emellett...), de ugyanúgy vígjáték. Habár szerintem egy kis misztikum mindig jól jön. :))

    #bandiras2: Uhujjuj... :DDD (Ez a "szinkron" is... O.o)

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Chosen #9617 üzenetére

    (Természetesen nem tetted, én is csak megjegyeztem. :) )

    Milyen kategória? Hát.. rajzfilm... és többnyire nyugati. :U Van egyáltalán az ilyen amerikai sorozatoknak gyűjtőhelye a PH-n? South Park, Simpsons topic van... Pedig nagyon sok lenne még, kezdve a szuperhősös képregény adaptációkkal, aztán az idióta cartoon network, fox kids, nickelodeon agymenések (Scooby Doo, Dexter laboratóriuma, Két buta kutya, Hódító hódok, Johnny Bravo, Louie élete, Bátor a gyáva kutya, Ren és Stimpy ;] ... igazi klasszikusok), stb stb stb.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz PR0JECTNR56 #9627 üzenetére

    :Y
    Vajon milyen lehet smink nélkül az arca? ;]

    #viktor900: Dokuro-chan rég "középiskolás" (fene tudja mennyi idős valójában) nagyobbacska sárgadinnyékkel felfegyverkezve. Akármennyire is alacsonynak van megrajzolva (a többiekkel együtt), már nem igazi loli, max. egy utánzat. :P

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz #59620352 #9634 üzenetére

    Hatodikos... 12 éves. Ekkora gombócokkal (meg mindenki más is, női szereplő is). Remélem csak vicc volt... :) Általános iskolás? Hol szerepel a sztoriban egyáltalán máshol suli, ha nem az a középiskola (csodaszép rózsaszín egyenruha van, könyörgöm), ahová Sakura jár? Wtf? Ugyanarról a Dokuro-chanról beszélünk?

    Láttam. Te biztos láttad? ;]
    Szerintem nálad bekavart az egész sztori "mozgatóeleme/oka". :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    Míg egyesek szenvednek itt a kilókkal, én tökre megvagyok a 65-66 kilós punnyadék mindenemmel... :DDD
    Mondjuk 3 éve én is elkezdtem "gyúrni", rendszeresen kondiztam, 1 év múlva elkezdődött látszani az eredménye (prr, LoL), aztán meguntam, meg rájöttem, hogy időpocsékolás. Azóta egyszer elpunnyadtak az izomkezdeményeződményeim 67 kilóról 60-ra, majd szépen lassan visszahízódtam punnyadmányosan a jelenlegi állapotomba... eh, tojok bele. Az antibarátnőzés előnyei... ┐( ̄ー ̄)┌

    #viktor900: Miért kell a ratyi jelző? :F

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz hoffman_ #9651 üzenetére

    Testalkat kérdése is... Vastag, erős, nehezebb csontozat? Izom? Az izom mérete meg szerintem (! nem értek hozzá) lassabban "csökken", mint az ereje, valószínűleg ezért van nálad ez a jelenség. Csak soha nem hagytad eddig, hogy annyira lepunnyadj, hogy meg is látsszon rajtad külsőleg is. Emlékszem, amikor 18 kilós félkezes súlyzóval nyomultam nagy keményen (...), aztán 3 hétig bizonyos okok miatt szüneteltem, utána alig bírtam 1-2x megemelni. Az erőnlét gyorsan fogy...? Talán... vagy csak én voltam még akkor is hiperpunnyadt, és hamar kiestem a formából... :DDD

    #Máté94: Possibly...

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz hoffman_ #9653 üzenetére

    Akkor nagyjából jók az észrevételeim. :U
    Mameshibaaaa meg nagyon fájt. Egyszer komolyan rá fogok állni, hogy japán reklámokat nézegessek... legalább annyira fájdalmasak, mint a magyar retro reklámok.

    #Psych0: Imádom... :C De tényleg. (Az a tánc... az a hang a fej mellé... uh.)

    #viktor900: Készíts össze magadnak valami heti edzéstervet (én elvoltam vele), meg van a neten egy rakás tanács. Ha rendesen csinálod, 1-2 év múlva már látszólagos eredménye is lesz mindenféle szerek nélkül (azokat meg se próbáld, még kiegészítőket se, inkább étkezz rendesen).

    #F34R: Itt gyakran előfordul az ilyesmi... :DDD

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    Muhhhhahwahhahwaaaaah! ;] No, az elkezdések sorrendjében... tehát:

    Soredemo Machi wa Mawatteiru

    Fergeteges... Nekem nagyon bejött az egész atmoszférája, a szereplők, a zene, az animáció is kifejezetten fluid volt (Shaft...). Hotori valami félelmetesen idióta, ráadásul az a hang neki valami iszonyat, persze jó értelemben. Aztán mellékszereplőkből a rendőrt nagyon bírtam még (One Piece-ből Buggy kapitány hangja, totál ugyanolyan hanglejtéssel, egyszerűen nem bírtam nem szeretni... halálos :DDD ), no meg Moriaki sensei-t.. Az a hang...! Örök kedvenc. Jó sok hülyeséget, idióta szereplőt belesűrítettek 12 részbe, csak sajnos eléggé történettelen maradt az egész, mivel a részek összevissza ugrálnak a manga sztorijában. Ez anélkül is lejött volna, hogy nem írják ki külön, mivel kicsit összefüggéstelenek is voltak a részek. Én el bírtam volna viselni, ha szép sorjában haladnak, de így se volt rossz, ettől még nagyon sokat nevettem. Jöhetne második évad.

    :DDD

    [7,5/10]

    ______________________________________

    Tears to Tiara

    Miért mánia a fantasykban a haspóló, vagy jelen esetben "hasmellény"? Gusztustalan. -.-'

    Egy újabb RPG stílusú kalandfantasy, kicsit klisés sztorival, jó kis kalandokkal és egy aprócska hárem beütéssel meghintve. Érdekes történet volt, nekem tetszett, bár az egész olyan egyszerűen és sokszor random történt, hogy nem igazán tudtam izgulni a történtek miatt, a szereplőkért, stb. Voltak jó kis csaták, amik viszonylag látványosnak mondhatók, mondjuk volt néhány érdekes dolog is. Pl... Olyan könnyedén társalognak a harcok közben, az ellenség meg persze megvárja, míg végeznek a dumálással... :D Aztán... Bírom a fantasykban, hogy a centiméteres lemezpáncélt mindig olyan lazán átvágják egyetlen kardcsapással. Az még hagyján, hogy Guts (Berserk) az emberfeletti erejével meglendített 30 kilós óriáspallost - amit jobbára fél kézben lóbál úgy, hogy még a levegő is beleremeg - átvágja/átzúzza, aztán kitroccsant 40 liter vért az emberből, de egy nyeszlett kis hülyegyerek egy egyszerű karddal miért teszi ezt? :W :D A másik... Egy vaskos lemezpáncélt átüt egy sima nyílvessző... kiszélesedő heggyel? Minimum páncéltörő nyílvessző kellene, vagy legalább a számszeríj ereje. Rofl.. japók megint alkottak a fantáziájukban (tudatlanságukban). :) És még hasonló finomságok... Azért kötök bele ilyen apróságokba, mert hitelét veszti az egész, és csak vicces meg gagyi lesz az összkép. No, menjünk tovább...

    A szereplőgárda érdekes volt, szinte sablonokra épült mindenki. Ettől függetlenül a többségükkel nem volt bajom. Arawn kifejezetten szimpatikus volt, Arthur a hülye forrófejűségével meg éppennyire unszimpatikus. Bár később alakult. Személyes kedvencem Octavia volt, csak kár, hogy keveset szerepelt. :( Aztán nagyon sok szereplő volt, a többségük szerethető, aranyos volt. Kiemelném Llyr-t (ilyen nevet... japók se bírják kiejteni; valami "szlüíírlülü" lesz belőle), az értelmi szintjét igazoló beszólásai miatt. :DDD

    Dualdubbal szedtem le, időnként átváltottam angol szinkronra, kíváncsi voltam az egyes szereplők hangjaira... viszonylag tűrhető volt, tehát az átlagnál sokkal jobb, viszont volt néhány hang, ami egyszerűen kritikán aluli mód teljesített. Pl. Arthur hangjától egyenest falra másztam... O.o Ennyire hogy lehet gagyin szinkronizálni? Eskü, még én is jobban teljesítenék, pedig nem hinném, hogy olyan jó színész volnék... Érthetetlen.

    Oh, igen, és még egy érdekesség. 19. rész.... az a hipermély szoprán énekhang... kicsit sem illett a kis virgonc tündérhez. Besírtam rajta. Ez olyan, mint amikor a Chrno Crusade-ben Asmaria elkezdett énekelni, de valahonnan a háttérből egy egész kórus wtf mód vele "kornyikált".

    [7/10] - Összességében a rakás apró hibája, logikai bakik ellenére nekem tetszett, kedves kis sztori volt, amolyan véres mese. :) Egyszer talán mindenképp érdemes megnézni..

    ______________________________________

    Shinigami no Ballad

    Az első, amit megjegyeznék, hogy végre volt egy macska "szereplő", amit nem egy nő szinkronizál irritálóan béna nyávogó hangon. :U

    Az anime maga kellemes volt, jó alapötlettel, de semmi extra, sokkal többet ki lehetett volna belőle hozni. Hasonló témája talán a Shigofumi-nak van, de ott a lehetőségeket jobban kiaknázták, és sokkal jobban megfogott. Nagy hibája ennek, hogy rövid, ezáltal nincs lehetőségem megismerni a... főszereplőket (?). Egyébként szintén érdekes témát feszeget, jó lett volna egy kicsit hosszabban. A szinkronokat meg nem mindig találták el, pölö talán az utolsó részben Sakura hangja valami katasztrofálisan semmilyen és béna volt. Az események meg...

    Soredemo+Shinigami SPOILER
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Mintha csak ez lett volna kiparodizálva a Soredemo Machi wa Mawatteiru befejező epizódjában... de komolyan. :D

    [6/10]

    ______________________________________

    Yamato Nadeshiko Shichi Henge

    Perfect Girl Evolution

    Na ez is egy olyan sorozat, amit a borítóképe alapján messze elkerültem volna, ha nem olvasom róla, hogy valami eszméletlen állatság. Nagy nehezen sikerült egy sajnos elég gyatra hangminőséggel rendelkező félig-meddig élő torrentet találnom, lassan gyövögetett is lefelé, aztán amikor kész volt az első fele, el is kezdtem.

    Az első képsoroktól rendesen megijedtem... ezek a bishik... Kifejezetten rondák lettek, úgy néznek ki, mint a transzvesztiták. Aztán wtf. AZ A ZENE. Azok a karakterek... az a rajz... te jó ég! Nem csalódtam, tényleg elmebetegség, shoujo környezetbe építve. A poénok talán a harmadik negyedében kicsit elültek, de utána ismét ökörséghullám söpört végig a részeken, egészen a befejezésig. Ami a történetet, és a felépítést illeti, fura volt. A karakterfejlődésben sokáig pause volt, pedig a plot adta volna, aztán végére meg hirtelen "elszabadult a pokol" (beindult), de ezzel vége is lett. A mangában folytatódik nyilván, viszont így egy második évad hiányában abszolút nem kerek a sztori. Remélem lesz folytatás.

    Egyébként a rajzolás "néha" érdekesen sikerült, a fejek nem egyszer szanaszéjjel torzultak (e téren talán még a Peach Girl-t is lealázza) még akkor is, amikor elvileg "szépen" (ijesztően) rajzolták meg őket. De igazából nem zavart, a sorozat fele úgyis chibi figurákból állt, főleg Sunako. :DDD A soundtrack lehetett volna valamivel változatosabb, egy 25 részes sorozathoz kevés néhány szám, amit folyton ismételgetnek. A végére már sok volt, a poénoknál nem mindig érte el azt a hatást, amit a készítők akartak volna.

    [7/10]

    ______________________________________

    Clannad

    Clannad: After Story

    (+OVA-k)

    Sok újat a múltkorihoz képest igazából nem tudok mondani... ez így tökéletes ahogy van. Mestermű. No. 1. Nálam kiakasztotta az értékelési számlálót... (ilyen áradozást...)

    No, megpróbálom röviden, spoilermentesen összefoglalni: A sorozat sztorija nagyon tetszett, minden kis mellékszála nagyon jól össze lett rakva. Az összes karaktert nagyon eltalálták, kedvencem nincs is, mert mindegyiket imádom. De azért azt megjegyezném, hogy Fuko pl. tök úgy viselkedett, mint ahogy K-on!-ban Yui. :)) A zene nagyon jó, az egész OST teli van gyönyörű muzsikával, de még mindig ez a "févorit" (jaj, általános iskolás alsós angol tanárom, omg... févorit. dzsenjuári.). Nem is tudom miért... :)

    Érdekes látni, ahogy a különféle Key sorozatok grafikája fejlődött az idők során, és a Clannad már egész szemkímélő megjelenéssel büszkélkedhet (már ami a karakterdizájnt illeti, minden más gyönyörű), pedig nem sokat változott a Kanon óta, az Air féle hörcsögpofaszemek viszont már végleg eltűntek (a könnyzacskóagy persze megmaradt). Az "alter" események (robotos) nagyon szépen lettek megcsinálva, különösen jót tett a szememnek ez a totális fluid animáció a sok alap "8 fps-es anime" után.

    Érzelmi spoiler! :)
    Az biztos, hogy nem fogok egyhamar "kigyógyulni" a Clannad-ből. Sikerült elérniük, hogy egész nap dango zene menjen a fejemben, immár több, mint 10 napja, és végig ha csak rágondolok, sőt, még most is, mikor írom ezt, összeszoruljon a szívem, és torokgombóc ftw... Az AS második felét rendesen sikerült végigbőgnöm (hisztis vagyok), pedig már az első évad se volt piskóta dráma terén. Eh, ennyire még nem készített ki se film, se sorozat (ezt is hányszor elmondtam már...).
    Érzelmi spoiler end!

    A két another chapter is nagyon tetszett, különösen a Tomoyo féle. :) Még ha csak 20 percben is, de a készítők tudnak valamit... nagyon jók.

    [10/10] - Első+második évad, another chapterestül, mindenestül... és punktum. Dango.

    ______________________________________

    Shigurui

    Ugyan nem vagyok megszállottja a szamurájoknak, de azért szeretem a velük foglalkozó sztorikat. Következő ilyen jellegű darabnak a Shigurui-t választottam. Hááát... jól kezdődött. Blööááhhh.. A "hiper szamuráj hangulat" elsőosztályú, nagyon csíptem, legalább annyira idegölő volt, mint egy jó western film. :U Ehhez hozzátett az a komor színvilág is, amivel rendelkezik grafika. A félig-meddig naturalista ábrázolás ellenére, amitől néha a hányinger kerülgetett, meg irreálisan sok vér volt, szerintem jó kis történet, bár nem egy fordulattal teli, epikus sztorira kell számítani. A vége viszont wtf, nem így képzeltem el.

    A grafika rendkívül részletes és szép munka, ilyennel se találkoztam még. :R Aztán külön dicséretet érdemel a karakterábrázolás. A szamurájoknak kőkemény japán fejük volt, és az összes "ugyanúgy nézett ki", az első felében alig bírtam megkülönböztetni a 2 "főszereplőt", bár nagy nehezen azért sikerült azonosítani őket. Az egyik hosszú hajú volt.. :DDD

    [7/10]

    ______________________________________

    Mitsudomoe (+special, +Zouryouchuu!)

    Egy szó... MÉG!!! :Y
    Kellemes felüdülés volt rögtön az első rész, ilyen epic nyitást én még nem láttam! :C És a sorozat végig tartotta a színvonalat, az egész iszonyatosan jó, elvetemült és olykor csöppet perverz, idióta szituációpoénok gyagyás lolikkal, meg nem lolikkal. Mindenki közül a kedvencem Hitoha-chan, valami eszméletlen édes. :K ;]

    A zene a sorozathoz hűen elég beteg, de a legjobb a két évad openingje. Ritkán látok/hallok olyan OP-t, amin szakadok a röhögéstől. :DDD A karakterdizájn kicsit hasonlít az Ichigo Mashimaro-ra, de annál ez sokkal betegebb. Meg más is. Aki tényleg felhőtlen szórakozásra vágyik, feltétlenül nézze meg, kihagyhatatlan.

    [9/10] - Sok ez? Nem. :))

    ______________________________________

    Tokyo Magnitude 8.0

    Kíváncsi voltam, hogy a japánok milyen katasztrófatörténetet tudnak összehozni, pedig nem vagyok nagy rajongója a műfajnak, egyáltalán nem csípem a sok tucatamerikaikatasztrófamoviet. Végignézve ezt, szerintem ott nyugaton tanulhatnának japó barátainktól... ez jó volt. Néhány dolgot leszámítva nagyon is. Ütött. Olykor sajnos kissé elült az egész, talán túl sok volt az üresjárat, amikor nem igazán történt semmi, de itt még én is unalmasnak találtam néha. A sztori amúgy jó, van rendes karakterfejlődés is, szóval szerintem mindenképp érdemes megnézni.

    A környezet egész részletes, bizonyos elemeket meg elég durván és látványosra megcsináltak. A karakterek igazából teljesen átlagosan néznek ki, annyira nem is nyerte el a tetszésemet az ábrázolás.

    [8/10]

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Synthwave #9694 üzenetére

    Abból még hátravan a második évad, +2 ova, és még a Bakemonogatari-val sem végeztem. :)

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Totheground #9696 üzenetére

    Az egész OST fenomenális. Ez a jelenet meg... eh, az AS már csak ilyen. :) Sikerült 5 percre ismét kicsinálni.

    Én is éjszaka néztem, máskülönben vissza kellett volna tartanom mindent, mert itt konstans ki-be járkálnak. :DDD (Bár nem biztos, hogy sikerült volna...)

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz F34R #9699 üzenetére

    Dehogy húztam, sőt, lassítottam is. ;] Egyszerűen csak felhalmozódott egy rakás cím...

    (#9703): Pedig én se vagyok valami "öreg", az én 19 évemmel. Még csak most taposom a második X-et...

    (Nekem filmlistám is van, sőt, könyvlistám is. :P )

    #Máté94: Akkor van kőből a szíved, ha egy kicsit sem hatódtál meg. :U Ezt nem feltétlenül 'bőgéssel' mutatja ki az ember... embere válogatja.

    #Ijk: +1.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Totheground #9706 üzenetére

    No igen, jogos a kérdés. :U

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz PR0JECTNR56 #9730 üzenetére

    Lehet késleltetni is a feliratot, és akkor bármilyen felirat jó akármelyik verzióhoz. Én majdnem mindig "szenvedek", mert számomra másodlagos, hogy a feliratokat melyik verzióhoz időzítették. Első a minőség. :)

    Mindenesetre az AA-s Canaan feliratok a gg-s változathoz biztos passzolnak (nem tudom mennyire élnek a torrentek, google-n még biztos találni). A Coalgirls-ös external félénél tapasztalható kb. ~2 másodperces csúszás, még így Haali splitter-rel is, de nem vészes. MPC-HC-val F1/F2 - Win7 esetében; XP-nél DirectVobSub - mindent megold. Általában 250 ms-ként ugrok, így tökéletesen be tudom lőni utólag is a feliratot. No meg ha olyan verzióm van, ami pölö félúton elcsúszik egy picit, azt is könnyen lehet korrigálni.

    Egyébként most, hogy meglestem mi a helyzet a nálam meglévő Canaan-nál, az első percek megint magukal ragadtak. :DDD Szvsz, nagyon jól eltalálták a nyitányt, és a zene is jó.

    #Bozont: Ez olyasmi, mint a Subtitle Edit?

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz jahrn #9734 üzenetére

    Szent ég... :Y

    #[oWn]f4te: Úgy könnyű, belevésett, pontosan időzített angol felirattal. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Synthwave #9736 üzenetére

    Kétségtelen, hogy akkor a legjobb, ha a kép és a felirat minősége is passzol. :))

    #Totheground: Nem tudom egy ilyen light novelben mekkorák a kanjik, katakanák, hiraganák, de ez bőven kiteszi a huszon...nyolc(?) részes Tarzan könyvsorozatot (részenként 3-400 oldal, persze nem nagy méretű oldalakkal - közepes). Szép...

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    Elkezdtem a Deadman Wonderland-ot, 5. résznél járok, eddig nagyon tetszik.... viszont... elég alapos cenzúrát kaptak a "horror" elemek, lehet jobb lett volna megvárni a BR kiadást. Mondjuk talán így emészthetőbb valamivel, de az 5. résznél már kicsit zavart is a dolog. :U

    mod.: Most nézem már megjelent....? Eh, én meg AA-s verziót néztem. :W Na most álltam le, és újranézem az eddigi fightokat. ;] No meg még nem elérhető az összes rész... Pause.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz F34R #9742 üzenetére

    A feltöltési dátumokat nézve vélhetőleg még januárban meglesz minden rész, legkésőbb februárban. Szóval nem kell sokat várni. Lehet én is újrapörgetem azt az 5 részt, elég sok helyen lehetett "árnyék"cenzúra, 5. részben meg már fehér félképernyőt kitakarós is volt jó pár. Így nem buli. :DDD

    Oh, és Clannad-ből MII, vagy Doki féle verziót szedd szerintem, legalábbis képileg azok már tutira újra vannak csinálva. :) Bár ki tudja, lehet az összes elérhető és élő verzió már olyan...

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz jahrn #9750 üzenetére

    Én is szeretem a hangját, mindaddig, amíg nem próbál meg hímnemű egyedeket szinkronizálni. :DDD (a Kure-naiban irtó idegesítő volt szegény...)

    Tényleg be kéne fejeznem a Bakemonogatarit-t, véletlenül elcsíptem itt néhány "lényegtelen" spoilert Hanekawa-val, meg Oshino-val kapcsolatban... :U Már csak 3 special rész.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz PR0JECTNR56 #9752 üzenetére

    Én már csak saccra belövöm, mennyit késik, 1 gombot megnyomok néhányszor, és voilá, kész is. Nem olyan nagy szenvedés ez. :))

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Psych0 #9772 üzenetére

    Nagy reményeket is fűzök hozzá már régóta... De ilyenből is sok van még. :DDD

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Totheground #9785 üzenetére

    Juj, ez fájt. :C

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    Bakemonogatari

    (+13-14-15. ep Special)

    Nehéz ezt normálisan jellemeznem, talán tényleg az a legmegfelelőbb szó rá, hogy "érdekes". Vagy elvont... a kettő együtt. Tán kicsit sok volt a művészi benne. :) Sajnos az egész képi világa erre épült, bár a végére egészen megszoktam a folyamatos "kamerakapkodást", közeli szemeket meg szájakat, valamint avantgárd szerű [az.. nem?] képi elemeket. A rajz egyébként nagyon szép, és az animáció pedig meglepően fluid a jelenetek többségében, ami nagyon feldobta az egészet (hehe, Shaft...). A zene tetszett, illett a sorozat alá. De ennyi.

    Ami nagyon nem tetszett, hogy minden epizód elején fél pillanatokra bevillantanak hosszú-hosszú mondatokat, nesze, olvassam el. Pedig sztorit mesélnek el, ezek nélkül pedig sokkal érthetetlenebb minden. Gondolom ezzel azt a hatást próbálták elérni, hogy csak szavak "villanjanak bele az agyunkba", ezáltal keltve a "feszültséget" (?), aztán rakjuk össze magunk... fene tudja. Sajnálom azokat, akik TV-ben nézték, és nem volt space-re lehetőségük. :P

    Az alapsztori nem valami bonyolult, az elején nem fogott meg túlságosan. Lassan is haladtam vele, általában chapterenként ("lányonként" :) ), és mindig nehezen vettem rá magam, hogy folytassam, mivel kissé darabos volt így a történetvezetés. Talán a némiképp agyilag fárasztó - ám gyakran mókás, jópofa - dialógusok miatt volt egy kis Katanagatari utánérzésem, de természetesen teljesen más a kettő. A vége (vagy még inkább a sorozat harmadik harmada) viszont nagyon tetszett, csak sajnos még mindig maradtak nyitott kérdések, de gondolom erre szolgál majd a Nisemonogatari... abba meg nem merek belekezdeni, pedig nagyon kíváncsi vagyok a továbbiakra, miképp alakul a karakterek közti ez és az. :)) Lehet jobb lenne megvárnom, míg leadják az összes részt.

    [8/10] - 8alá.

    _____________________________

    Suzuka

    Gondoltam nézek valami lightos, romantikus valamit. Ez bejött. :DDD A sorozat már nem annyira. Igazából az első 5 rész után már nem voltam biztos benne, hogy én ezt folytatni akarom, annyira nyögvenyelősen indult, szinte semmi nem történt. Aztán a remény, hogy "talán majd csak lesz valami" mégiscsak megetette velem a részeket, majd a második felére végre beindult valami, ami érdekesebbé tette az eseményeket. Egész korrekt véget kapott, habár nincs teljesen lezárva, a sztori nyitva maradt [folytatás a mangában...], lehet sejteni mi lesz. További szappanopera. :))

    Nem volt valami eredeti alapötlet sem, de poénáradattal simán föl lehetett volna dobni. Sajnos ami ebben szerepelt, az nagyon kevés volt, és jobbára totál erőltetett. A szereplők totál sablonosak voltak, valamint engem kifejezetten idegesített a csőlúzer Akitsuki, meg a másik idióta Asahina (bár az ő viselkedését még úgy ahogy megértettem a végére). Ami még nagyon levon az értékéből, az majdnem az egész szinkrongárda. Paradise Kiss-nél már megtapasztaltam milyen az a rossz szinkronhang. Annál talán egy foknál azért jobb volt a többség, de engem zavartak, különösen a főszereplő gyerek nyögdécselése - majdnem minden szavának kétszer indult neki... csak szerintem idegesítő az ilyen? (Komolyan, a legjobb poén az volt, amikor a kölök nyögését visszhangosították egy flashbacknél... rendesen visítottam a röhögéstől. :DDD )

    Eh, nem is fecsérlem tovább a szót, számomra nagy csalódás volt, pedig az értékelések alapján jobbra számítottam. A történet összességében annyira nem volt gáz, de jóval kevesebb szappanoperázással, és több értelmes érzelemmel jobbat ki lehetett volna hozni belőle.

    [5/10] - vígjátéknak semmi, romantikusnak átlagos, semmi extra.

    _____________________________

    Kodomo no Jikan

    (+Ni Gakki; +OVA-k)

    Azt hiszem ez a kép tökéletesen összefoglalja, miről is szól. :DDD Na jó, nem.

    Egyrészt hiperédes, és szívet melengető, olykor lélektiprás a köbön, másrészt ide a folytatással. :D Nagyon sajnáltam, mikor megnéztem az utolsó OVA-t, hogy nincs több, mert tényleg érezni rajta, hogy koránt sincs vége a sztorinak. Kedvet kaptam a mangához is, bár az igazat megvallva az OVA-k után kicsit félek tőle. :) De egyszer biztos nekileselkedek, érdekel már a történet folytatása - vagy csináljanak még évadokat, rendes mennyiségű epizóddal megáldva.

    A rajz és a zene szerintem szépre sikerült, a poénok aranyosak voltak, és hát olykor bizony "perverzebb" vizekre evez néhány jelenet. :)) A karakterdizájn jó, habár hiperlufifejek vannak itt itt is, meg oldalról kicsit Popeye szájúak lesznek, érdekes orrszerkezettel, de nem kifejezetten csúnya így sem, nekem tetszett.

    A karakterek közül mindenki szerethető, személyes kedvencem Mimi és Rin, no persze Kuro-chan is aranyos a maga módján. Aoki-senseit meg inkább hagyjuk, tipikus lúzerfej az is. :DDD Bár a jobbik fajtából.

    Erős [8/10]. :K

    _____________________________

    Fate/Stay night... egyelőre csak hüledezek, ez nagyon epic volt... nem írok semmit, mert most még hajlamos lennék maximálisra értékelni. :DDD /Mostanában nagyon elszaladt velem a ló, nem tudok normálisan értékelni. :U /

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Synthwave #9795 üzenetére

    A 8 pont az már "nagyon jó" kategória nálam. :) De azért egy Clannad mellé nem sorolnám. :P
    _____

    Apropó, még egy kérdés, attól aki már látta... >> A Fate/zero-t mennyire érdemes most megnéznem? Tudom, hogy két évados lesz, de az elsőnek mennyire van értelmes "lezárása", illetve mennyire cliffhanger? Nem akarok Berserk feelinget, még úgy sem, hogy tudom, lesz folytatása valamikor áprilisban. Plusz még érdekelne, hogy van-e benne bárminemű cenzúra. :)

    Érdekel a prequel, nyilván sok megválaszolatlan kérdésre ad választ.
    [A sima F/SN VN már beszerezve, pedig anno hogy elleneztem, hogy neeeeem... most már fenét se érdekli, tudni akarok mindent. :DDD Már csak az angol regényolvasásra kell rászánnom magam.]

    Következő napokban asszem Prototype (erre kíváncsi vagyok), TV Reproduction (ismét szétélvezem az agyam), valamint Unlimited Blade (whoaaah, another route) mozi lesz. :))

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz F34R #9797 üzenetére

    Ennyit én is sejtettem, de azért köszi. :) Plusz infokat majd csak a sorozatból szeretnék megtudni, de ha a többieket megnéztem, akkor lehet teszek vele egy próbát, hála türelmetlenségemnek. ^_^ Aztán majd átkozom a pillanatot, hogy elkezdtem, mikor egy jóféle cliffhangerrel végződik.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Ijk #9826 üzenetére

    Ehhehehe... :C

    Látom, megint megy az OFF mód. :DDD

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    [link]

    A 20. a lényeg. :DDD De akkor már itt a folytatás is.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz bandiras2 #9839 üzenetére

    De legalább élvezi. :U
    Szent ég... de elmennék egy ilyenre, azt jól végigröhögném kínomban. :DDD

    Amúgy wtf ez a japán közönség, mindenhol világító rudakkal küldik az energiát a fellépőknek idiótán vonaglódva, ez mi? Több helyen találkoztam már vele.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Ijk #9843 üzenetére

    Bakemonogatari BD vs. Tv. Elvileg a baloldali a blu ray.
    Csak az első 5 összehasonlítást lesd meg, tuti nem lesz spoiler. Én speciel ez esetben örülök, hogy alapból BD verziót néztem, de a Madoka-t én is meglesném másodjára is. :K

    Anno valami olyan verziót találtam belőle, amiben az egyik részbe beleraktak valami több, mint fél perces reklámot és azt is néztem meg... akkor az TV adás volt? :DDD Mert akkor kíváncsi vagyok már csak arra is, hogy mennyiben változott a BD a TV után, van e akkora változás, mint pl. a fenti linken. :U

    És ha már erről van szó... Baka to test to shoukanjuu Ni! (második évad) TV és BD kiadásában vajon van-e különbség?

    #Totheground: Álmodban, mi? ;]

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Totheground #9845 üzenetére

    És vajon mennyibe kerülhet egy ilyenre a belépő? O.o Biztos lényegesen drágább, mint egy 'rendes' koncert.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz bandiras2 #9848 üzenetére

    A zenét imádom, a videót viszont az első ismeretlen dolognál bezártam. Még nem láttam a nagymoviekat. De az első fél perc alapján jónak tűnik az amv (no meg az új graf... uh), később majd megnézem. :)

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz F34R #9855 üzenetére

    Ne hanyagold az After Story-t, szerintem nem tesz jót neki a kihagyás. :P Nézd meg, utána úgyis együtt értékelnéd az első évaddal... Vagy 9 pont, vagy 10. ;] Első évadbúl 23. extra és az Another Story (Tomoyo) megvolt? Bár ez utóbbi bőven hanyagolhatod az AS utánra is, bár oly mindegy, nem sok köze van a fő sorozathoz, mivel a VN egy másik route-ját mutatja be extra röviden (sajnos).

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz F34R #9860 üzenetére

    AA-n van mindenhez felirat.

    "Clannad Special 1: What Happened During Summer Holidays" (23. rész)
    "Clannad Special 2: Another World, Tomoyo Chapter" ("24." rész)

    AS-hoz szintén lesz néhány extra, köztük egy másik another world-del. :) (AA-n ezekhez is van sub.)

    Lassan meg kéne néznem a Clannad movie-t is, már csak a rend kedvéért is. Kíváncsi vagyok rá, az elvileg korábban jött, mint a sorozat - sejtem gyengébb/összecsapottabb is valamivel.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz bandiras2 #9862 üzenetére

    No, ehhez még a Tsukihime-t is meg kellene lesnem. :)) (Fene, poénspoiler... :( :DDD )

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Ijk #9865 üzenetére

    Elképzelhető, hogy én is így fogok érezni, de hogy nem hagyom ki, az biztos. ;] Air movie-t is megnéztem, ami az eredeti sorozathoz viszonyítva szintén nem volt valami nagyon nagy durranás... De abban is volt néhány megoldás, ami kifejezetten jobban sikerült, mint a sorozatban, persze összességében kicsit össze van csapva az is. :)

    Az a kemény, hogy a Clannad movie ugye úgy jelent meg, hogy bizonyos elemeket már tartalmazott a későbbi AS-ból is, így aki idő előtt megnézte a nagyfilmet, alaposan lespoilerezhette magának a sztorit. Mikor olvastam AA-n a véleményeket, sokan így tettek, így nem csodálom, hogy nem ütött náluk akkorát a sorozat, mivel tudták mire számítsanak. Kíváncsi vagyok...

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #9867 üzenetére

    Első 5 részt néztem meg eddig (sajnálatos módon "véletlenül" cenzúrával), addig nekem is nagyon tetszett. Viszont ez az információ, mi szerint nagy esély van rá, hogy nem lesz második évad, nem érintett túl jól. :( Azért remélem az első némileg le van zárva, és nem Berüzerkü féle cliffhanger.

    Egy privátba meg tudnád ejteni, hogy cenzúra nélküli verziót hol találok a 9. résztől?

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #9869 üzenetére

    Ha a fősztorit nem zárták le, akkor kb. olyan lesz, mint a Dance in the Vampire Bund... szuper. De annál legalább még talán lehet reménykedni egy folytatásban. (Vagy rosszul tudom?)
    Eh... tényleg nem jó ez. :(

    #Máté94: Szerencsétlen Ganta tényleg egy idegesítő kölyök, az 5. részig is csak bénázott - bár szerintem okkal, meg amúgy sem valami aktív szellemileg a gyerek -, viszont úgy nézem talán lesz valami változás nála is... legalábbis remélem, mert már túl sokáig "sodorta az ár". Hogy 5 részen keresztül ne csináljon szinte semmit egy tizenrészes sorozatnál, az már sok. Ugyan nem egy Shinji-kun (NGE), de egyelőre még engem is rendkívül zavar. Az idegesítősségét amúgy tetőzi, hogy női szinkronhangot kapott (minő véletlen...), ami úgy alapból irritáló. :U Talán ha hapsi lenne...

    Shiro viszont... <3 :DDD

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Máté94 #9873 üzenetére

    Még van időm felkészülni, amíg találok az utolsó részekből is BD verziót. :DDD

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #9875 üzenetére

    Személy szerint engem Ichigo forrófejűsége marhára idegesít néha. :DDD No persze ő legalább nem nyávog végig...

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #9877 üzenetére

    Az teljesen rendben van, ha fejlődik a karakter, kell is neki. Nyilván Ganta is még számos változáson megy keresztül a mangában, viszont így, hogy feltehetően abszolút nem lesz animált folytatás, elég szívás szegény srác, nincs ideje "kibontakozni". :DDD

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Crystalheart #9881 üzenetére

    Hol marad Onizuka? :DDD

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Synthwave #9887 üzenetére

    AA-n eléggé idióta egy rendszert találtak ki a modok - szerintem túl van bonyolítva ez a mindent külön topicba dolog -, és szigorúan ragaszkodnak is az zizzent szabályaikhoz. Kerüld is a fórumot, jobban jársz. :DDD Én is csak nagyon 'extrém' esetekben használom...

    #viktor900: Már félek elolvasni értékeléseidet, amíg nem láttam az adott sorozatot, mert a feléből sztori ismertetőt írsz. :DDD ;]

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #9890 üzenetére

    Egyáltalán bármit berakni az After Story elé... ( ` ȝ´ ) Kíváncsi vagyok találkozok-e valaha olyannal, ami nekem is kitúrja az első helyről.

    Ízlések és pofonok.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Synthwave #9892 üzenetére

    :DDD

    _____

    Szerintetek melyik verziót érdemesebb nézni? v1 vs. v2

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Synthwave #9894 üzenetére

    Tehát akkor az úm. "fakóbbat"?
    Exiled-Destiny féle, de úgyis magyar subot pakolászok alá. :P Az "élesebb" meg az AA-n fellelhető videó.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Synthwave #9896 üzenetére

    A fakóbb az a v2 számomra (Exiled-Destiny féle) - és ja, tényleg ennél szaladt meg a fényerő. (Az előbb félreértettem... ^^)

    Amúgy lustaság hajlam. :DDD Nem szeretem, ha egy részt minimum másfélszer addig tart megnéznem a folyamatos szótárazás miatt, mint egyébként. Tudok némileg angolul, de még nem eléggé (és lusta vagyok intenzívebben orvosolni). KnJ-nal szenvedtem is.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz F34R #9900 üzenetére

    Én mondtam. :DDD

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz #59620352 #9918 üzenetére

    Átlagos... én semmiképp sem nevezném annak. :U Slice of life, humorral, misztikummal, és remekbe szabott történettel megáldva (igen, még az első évad is). És fenét se érdekli az első évad milyen volt, minek különszedni egyetlen egy sztorit...? :P

    De ahogy nézem az eddigi hozzászólásaidat, neked a slice of life műfaj már önmagában "átlagos". :DDD

    ________

    Közben megvolt a Fate/stay night: Unlimited Blade Works... áááh, extázis!! :Y

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz #59620352 #9926 üzenetére

    Mit kell azokon Photoshopolni? O.o

    (#9928): Jaa, hogy csak buborék cleaning? Azt hittem valami extrémebb (pölö ki is akarjátok színezni - egy példa :DDD )...

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz hoffman_ #9947 üzenetére

    Banyek, óvatosabban a spoilert, rácsúszott a szemem az első két szóra, és én is nézem. :DDD

    mod.: Gyönyörű. :DDD

    Fate/stay után muszáj volt most még valami fantasyba belekezdeni, első rész alapján nem tűnik rossznak. Sokat várok tőle.

    De azért elkezdtem egy aranyosságot is, tölteléknek - Hanamaru Youchien. More a köbön. ^_^

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Pttypang #9965 üzenetére

    SPOILER Fate/Stay night + movie SPOILER

    -------------------------------------------------------------------------------

    Szerintem igen (tuti, sőt, nyilvánvaló..), én sejtettem is a sorozat közben, csak végül egy nyitva hagyott kérdésnek véltem. Volt rá pár utalás (elég megnézni Archer és Shirou szemöldökét... nem ám :DDD ), csak nem volt ennyire nyilvánvaló, és végül nem rágták a szánkba. A főszál egy egészen eltérő vonalat dolgozott fel, más, adott routeban fontosabb információk voltak előtérben - ugye Saber. Az UBW-ben meg Saber-ről alig derült ki valami, jóformán mellékszereplő volt, és a szerelmi szál is tök másképp alakult. De szerintem baró lett ez is... no, összegzést azt később. :))

    -------------------------------------------------------------------------------

    SPOILER END

    Mindenesetre a filmmel sikerült megerősíteni jó néhány információt [még ha a későbbi történések eltérőek is] a szereplőkkel kapcsolatban, ennél bővebbet már csak a VN sokszori végigolvasása/játszása adhat (és fog is :U jó kis szenvedés lesz, de tuti megéri majd). No meg a Fate/zero is gondolom, de azzal még várok a második évad befejezéséig és a BD kiadásig. Sikerült lehűtenem magam. ^_^

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák