Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Galla007

    csendes tag

    Sziasztok!Kb 1 éve használok androidos fejegységet.Az én tapasztalatom.4magos 2gb ram.A rádió rész vételi minősége gyengébb egy átlagos minőségü rádiónál,Az erősitőnél van benne egy alapzaj ami csak nagyon gyengén halható,de engem bosszantott az elején,már megszoktam.Online rádió hallgatásánál sokkal jobb a minőség.A fejegység erősitő része hangerőben nekem megfelel.Én egy Kia Ceed-be vettem ,hozzá való fejegységet,de vennem kellett még univerzális 2din beépitő keretett,illetve a csatlakozó hiába jó volt nem müködött a kormányvezérlés.Hosszabb olvasás után ,most már tudom két fajta kormányvezérlés van 1.digitális ehez kell a can bus,illetve 2.analóg
    Nekem analóg volt.tudtam mely 3 vezeték jön a kormányvezérlésről,ezt multiméterrel kimértem-Ha lenyomsz egy gombot a kormányon egy értéket mutat a mérő,ha egy másikat a kormányon másik érték lesz.Így be tudtam kötni,azóta is müködik a kormányról vezérlés.A gyári rom nem jött be PX3 malaysk romot tettem rá ,ez már sokkal jobb nincs rajta a sokk felesleges app,csak play áruházTetszik a testre szabhatósága az androidnak.Telefon kihangositása jó,Telefonról zenét lehet hallgatni kormányról lehet váltani dalt Bt kapcsolat alatt.Gps norm vételü,Nekem sygic van tökéletesen meg vagyok vele elégedve.Ha mégegyszer belefogtam volna univerzális fejegységet választok erősebb hardverrel,azért a frissítések elég lassan mennek.Szerintem a 2gb ram elég ha nincs Facebook,messenger,.ram használat nekem 2gb-ból 800mb -ot használ.Remélem segitettem a tapasztalatommal ,ha valaki ilyen fejegységet akar venni.

Új hozzászólás Aktív témák