Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz tesz-vesz123 #71518 üzenetére

    Hát igen elég régóta talán az első egy iPH 6 volt ... de nagyon sok Androidos telom is volt szinte az összes Nexus, LG, Samu, Xiaomi stb. aztán mindig is hiányzott az atomstabil működés ezért tértem vissza az iPhone -hoz ! :)

    Android -nál vaami kompromisszum mindig volt, nem azt mondom hogy rossz csak volt ami nem működött úgy ahogyan én szerettem volna, tudom az iPhone kevesebbet tud de azt viszont tökéletesen tudja, míg az Android mindent túd aztán vagy működik vagy nem :D

    Illetve szerintem Android 7 után már nem jött semmi változás csak maga a stock android rendszer felület elment egy olyan irányba ami kimondottan ronda és csúnya ! :B

    Samunál meg azt vettem észre hogy addig jó egy csúcstelefon amíg ki nem jön az újabb modell, majd ők utána gondoskodnak róla hogy rosszabb legyen a kamera, gyengébb az akksi és akadósabb a rendszer (vedd meg az újabb modellt), sajnos ezt S6, S7E és S8 -nál is megtapasztaltam, még ha sokan azt gondolják hogy ez összeesküvés elmélete ! :))

    Azóta volt sok iPhone telefonom, 5S és iPhone X és most is van egy SE és ilyen gondokkal nem találkoztam, sőt inkább ellenkezőlebb, egyre jobb lett minden ! :K

    Illetve olyan TV -m is van (Samu Qled) ami tudja az AirDrop -t szóval az is jó dolog :D

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák