Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodrosjozsi

    őstag

    Na, hogy legyen más téma is:
    (Újra) lehet regisztrálni a google pay-ben a curve kártyát, így ki lehet hagyni végre az a fos simple-t. Nekem ugyanis nem működik mióta megvan az A51, pedig OTP-s a kártyám ergo mennie kéne, de képtelenség. Ezzel meg nem mentem be az otp-be mert hát ott a kártya, csak mélyen az agyam viszketett, hogy fszm azért van, hogy lehessen vele fizetni.
    Mostantól szrk bele, van curve a google pay-en öröm bódottá, és még pénzt is kapok vissza ha azzal fizetek.
    Ja és a Samsung Gear S3-on megy a Samsung Pay amin bereggeltem a Curve kártyát és lássanak csodát tudok vele fizetni.
    Az itthoni bankok komolyan bekphtjk, nem tudom miért nem lehet ezt itthon is normálisan megoldani. Vagy csinálják meg google pay-en keresztül az egészet, vagy minden márkánál külön-külön (nincs sok mobil gyártó akinek van saját fizető programja) és ennyi.
    Ehelyett nekünk a FANTASZTIKUS Simple jutott ami ofcourse leuralja a hazai bankokat, ráadásul nem működik mindig, + jelszót kér néha akkor is ha már előre beütöttem...
    agyrém. :U :U :U :U :U

    Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

Új hozzászólás Aktív témák