Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Üdv, pár napja, talán 1 hete, elkezdett valaki, azaz valakik, külföldi számról hívogatni, a telefon kijelzése szerint az egyik oroszország, a másiknál csak városokat v országot írt de nem ismertem, rákeresve ez dél afrika.

    Nyilván semmi dolgom velük, szóval ez valami spam, v nem tudom, de eddig nem volt még ilyen esetem. Felvenni nem akarom, blokkoltam a számot, de ma reggel is hívott pl az afrikai.

    Híváslista

    Van bármi ötlet mi a fene ez? Hogy kerülhetett ilyen nyomorékokhoz a számom? És mostantól ez le sem fog állni?

    Nem regisztráltam az elmúlt időszakban olyan oldalra ahol telefonszámot kell megadni, főleg nem olyanra amit ne ismernék. Egyedül transferwise-ra, mult héten, ami komolyabb oldal, de csak nem onnan jutott ki ennyi idő alatt.

    Xiaomi Mi4C a telefon, most frissítettem MIUI 10.1 stable re (talán pont azóta kapom a hívásokat?!?) Android 7.0 és ez a kínai Stable rom, (hosszú történet, nem tudom felrakni a globalt, de a telefon így is remekül működik)

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák