Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz vodrosjozsi #56645 üzenetére

    Ugye milyen csodálatos érzés? Na én ezt bírom hármotok ellen, te már az első 5 percben megfutamodtál :))
    Mellesleg segítettem is neked, mert írtam mit és hogy, csak addigra már törölted a posztodat.
    Ha egy ennyit nem bírsz ki, az szép. Ellenben velem szemben tudod tolni a dolgokat ott.. Mindegy, béke legyen inkább.

    De ha már reagáltam, megírom itt:

    Tedd vissza alapra a beállításokat, mert ott valamit eltoltál. Az ISO legyen 50, a záridőt vidd le 2s körülre. ha nem jó, akkor növeld a záridőt, mellette az ISO is mehet felfele, de 200nál állj meg vele. A képeddel az a baj, hogy nincs téma, és abból amúgyse lehet sok jót kihozni. Érdemesebb inkább a szobában keresned egy tárgyat, legyen az váza, bögre bármi, és mondjuk a tv fénye mellett kísérletezgetni.

    Egy példa:

    ISO50 és 30s záridővel készült, még az LG G4 első képeiből ered. Itt csak a tv fénye adta a világítást. semmi más beállítást nem kapott.

    [link]

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák