Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz batai15 #24566 üzenetére

    Nem mondom azt hogy rossz soha sem mondtam ... de én kicsit többet vártam tőle, pár óra alatt még azt mutatta a telefon hogy nagyon jó mindenben, majd dúrván 1 nap használat után rájöttem hogy a N5X -től nem sokkal jobb, kamerában viszont valamivel rosszabb ! :))

    Illetve a rendszer sebességétől én kicsit többet vártam el, de ez gondolom annak tudható be hogy a belső tároló elég lassúcska, kijelző fényereje is lehetne nagyobb illetve nem színhelyes (kissé lillás) persze lehet azért mert kifogtam a Tianma kijelzőt, vezérlő gombok ahogy mondtam elég rossz helyen vannak ! :U

    De az is benne van a pakliban hogy ezzel a Telekomos szoftver miatt tapasztaltam ezeket, komolyan nem tudom !

    Bármikor vehetnék másik boltból EU régiósat, csak most egy kicsit kiábrándultam belőle, lehet hogy majd idővel megjön hozzá a kedvem (nem tudom), a legnagyobb bajom hogy elég kevés szolgáltatást illetve beállítási lehetőséget nyújt, kb. olyan érzésem volt mintha az N5X -t nyomkodnám de komolyan ! :D

    Szerk.

    Na és ugye lehet eladják a mobilos részleget akkor pedig még támogatás sem lesz, amit mostanában eléggé elhanyagolnak "csak" 3db. biztonsági frissítés csúszássaban vannak, gondolom mivel el akarják adni már nem áll érdekükben fejleszteni, így pedig elég veszéjes hosszútávra bevállalni !

    Kamerához visszatérve ...

    Szerintem HTC -nél most a lencséket rontották el, hiába az IMX 377 van benne ha a lencse mégsem az igazi találtam egy ilyen tesztet és mi ez a homály ? (bal oldali S7 vs jobb oldali HTC 10) :B

    És ahogy látom a Pixelnél is ugyan így elrontották a kamerát ... nézzétek a tesztképek bal oldalát, hát nem kicsit mosottak a széleken (minden képnél látszik), sz*r a lencse mást nem tudok rá mondani ! :R

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák