Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kofy

    tag

    válasz GBRDVD #1260 üzenetére

    Lenovo A750.

    - Mivel rootolva kaptam a telót, így arra nem volt gond, de a kolléga által belinkelt német oldal (ColonelZAP) tartalmaz egy jó videót, ahol a rootolás pikkpakk megcsinálható.
    - A marketet és a google szolgáltatásokat nekem is fel kellett tennem, úgy csináltam, ahogy a videón is látható.
    - Idegesített a sok kínai app. Fogtam a Mobileuncle toolst, és megnéztem milyen programok voltak installálva. A Woostore, 116114, meg ilyesmi appokat egyszerűen kitöröltem. A teló nem őrült meg tőle. A főképernyőn lévő Wo3G-t is hasonló módon tüntettem el, ezt követően tudtam betenni helyébe mást.
    - Szoktam futni, ehhez a Runkeeper app-ot használom. A Market nem látta, ha letöltöttem, apk-ból sem lehetett telepíteni. Az ok: hiányzott három fájl, ami a network locationt engedi megosztani külső programokkal. Ezt kellett betennem manuálisan az ES file explorerrel, és megfelelő jogokat beállítani. Ezt követően elindult a program.
    - Az ICS-t még nem tettem fel, egyelőre várok, mert a tapasztalatok vegyesek. Sok dolog még bizonytalanul működik (hívó fél azonosítás, network location, APN beállítások). Ha lesz stabilabb verzió, felteszem, nem hajt a tatár :)

    Fontos: minden flashelés előtt IMEI mentés!!! Sokaknak elszállt frissítés közben!

    Egy holland srác csinál ROM-okat az XDA-n. Íme a topik: [link]

Új hozzászólás Aktív témák