Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #32577792

    törölt tag

    válasz RBJ #106393 üzenetére

    Nem csak Te vagy.
    Én sem szívesen adok ki sokat érte. Meg is kaptam egy hardveraprós "kereskedőtől" privátban hogy mi is vagyok.
    Volt moto g 2nd (2014) ár/értékben elég jó volt, de azért közel sem hibátlan. Ellenben az eladó - amazon - garis ügyintézése minden elképzelésem felülmúlta. A levelezés indítása és a vételár visszafizetése között 1 hét telt el. Lehet, hogy kicsit drágább onnan, de ha gond van és miért ne lehetne még egy Motorolaval is, akkor korrektek eléggé.

    ZTE Blade, Atab5 Quad, (egy örökölt HTC dézi) ezek egyike sem olyan nagy márka (HTC nem vétel volt) és egyikkel sem volt gondom. Ráadásul az atab egy huszadrangú kínai klón, amit igazából sosem tudtam kideríteni, hogy ki a szülő.

    De tudod, van, aki tele van zsével és olyat vesz, amiből kb 10/6 felhasználó nyomogat :C
    Nekem pl. sosem volt samsung de vélhetően nem is lesz. Ellenben nem is alkotok róla véleményt.

    Akinek pedig fáj, hogy megtudok venni egy telefont akár 60k-ért is, majd két hét múlva ha nem jön be lecserélem egy másikra, hát sajnálni se tudom.

    Nincs egy hete, hogy egy A6000-t használok, de ez olyan rövid idő, hogy még tapasztalatot sem tudok róla sokat, max. a napi használatról.
    Napi rendszeres, átlag használat:
    mobilnet, éjszaka kivételével non-stop, online játék, hírek, néha egy kis youtub zene, távoli gép elérés vezérlése róla
    telefonálás
    zene
    kártyajáték
    15%-on volt mikor feltettem tölteni - 54 óra volt töltő nélküli időszak (motot délután töltőre kellett tennem)
    nincs memória hiánya neki (motonál teamw. esetén előfordult)
    kijelző nekem szép és napos időben is látható
    hang: engem jól hallanak, én is másik felet
    GPS: se nem jobb, se nem rosszabb, mint motonál volt. (erősen leszigetelt beltéren nem igazán megy, de kint 2-5m pontosság és gyorsan fixál), de navigálásra eddig nem használtam, így ezzel nincs tapasztalatom
    Ami nagyon hiányzik a biztonságérzetemhez, az a majom üveg és a cseppállósága.
    Nincs akadás, szaggatás, gyors.

    Ja és Lenovo ugye. Ami pár éve még egy neve nincs mobilgyártó volt. (nem a notebook részlegre értem, persze ott azért sokat profitáltak egy bizonyos igen neves márka felvásárlásából, ahogy teszik a motorola felvásárlásából is)

  • KamuMazsola

    őstag

    válasz RBJ #106393 üzenetére

    Nyugi nem vagy egyedül! Igaz nekem ez a lélektani határ kicsit feljebb kúszott, 35 max 40. Nekem is használati eszköz, bár kevés a kimenő hívásom, viszont elérhető kell legyek. Elég sokat használom a mobilnetet jobbára időtöltésből. Nem tudom elhinni hogy a pénzem sokszorosáért nagyobb élmény volna egy nagy márka használata. Ezt viszont nem kell sajnálni, erre vettem. Esett már le, karcos a kijelzőn a fólia, de bírja a napi használatot, ha valami történne vele pótolható. Az olcsóság miatt félévente-évente le tudom cserélni.

    Üdv.: KamuMazsola

  • Eastman

    őstag

    válasz RBJ #106393 üzenetére

    Én sem adok 30-nál többet egy (duálos) telefonért. Ezért lett ez a samu s7582. ...meg a jó gyári headset miatt, amivel dolgozni lehet. Mondjuk az akksival pont nem.
    Aztán ha az Ubuntu-mobil 35 alá megy; részemről vége lesz az androidos időknek. Proci, memória mindegy. "Igénytelenség" vagy funkcionalitás? Inkább, hogy nem ez a hobbim. :)

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Új hozzászólás Aktív témák