Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benceman00

    tag

    Megjött a Neken n6 32gb/2gb (pandawill)

    az első meglepetés már pénteken ért:
    2014.03.20
    01:54
    Item information :
    Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs
    2014.03.20
    09:38
    Item information :
    Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure
    :C

    Kb két órás nyomkodás után ennyit tudok mondani:

    pozitív:
    -csomagolása igényes (bár nekem ez nem szempont)
    -az anyaghasználat nekem teljesen jó
    -oldalsó fizikai gombok nem lötyögnek, a helyükön vannak rendesen, jól kezelhető
    - van állapot jelző led(zöld,piros)! egy picit talán gyenge a fénye, kint a napsütésben szerintem nehezen lesz észrevehető, sajna ezt az idő miatt nem tudtam megnézni de normál fényviszonyok között megfelelő
    - A kijelző gyönyörű hatalmas betekintési szöggel (nem sok különbséget látok hd és fhd között de az epenis 2szer akkora lett azóta)
    - MTK6589T nagyon jól teszi a dolgát szépen hajtja az 5colos fhd-t (játék alatt nem próbáltam nem vagyok nagy phone gamer)
    - az alsó 3 android gombnak van háttérvilágítása
    - 2giga ram bőségesen elég (böngésző,facebook,viber,skype ment a háttérben 1,2giga volt foglalt)
    - akik húzzák a szájukat a fhd-2ezres akksi kombó miatt az tud rendelni ~8-10dolcsiért 3ezreset hátlappal együtt

    negatív:
    - a vibramotor hangos egy kicsit amikor felpörög, engem nem zavar de nem valami egészséges a hangja
    -kínai töltőt kaptam de viszont kaptam hozzá átalakítót ami elég hitvány, sorjás, kb 50ft-ot ér

    Lényegében ennyi,a kameráról majd akkor nyilatkozok ha normális idő lesz kint nem ez a szürke takony és akkor lövök pár képet és mindenki eldönti magának. hogy milyen. Bármi kérdés van válaszolok mindenre :D

    Üdv, ASZPi

Új hozzászólás Aktív témák