Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    Decemberben vettem egy Redmi note 5A telefont, mert a huawei-m sikerült megúsztatni... Ti segítettetek a választásban...
    De bő fél év után ezzel is gondjaim vannak.
    Sajnos sokszor leejtettem, védelem pedig semmi nem volt rajta, így kezd egyre rosszabbul kinézni, ami abszolút az én hibám, mert miért nem vigyáztam rá jobban. De ez a kisebbik gond. Az jobban zavar, hogy "hiába" tettem bele sd kártyát, a progik csak a belsőn futnak, a felvett videók is csak onnan, mert különben lefagy. (ez lehet az sd hibája is). Már napi szinten írja, hogy kevés a hely, hiába van benne plusz kártya. Fotót már nem tudok vele normálisat csinálni, mert csak egy paca látszik, ami tök életlen, nem tudom mi romlott el. A gps-e is köhög... A kivetítés funkció viszont tök jó, ami viszont a 4X-ben nincs benne. Rendszeresen tv-zek vele munkahelyen, mindigo+mytv,
    (előbbi otthon kivetítéssel, az okostvre) újan nem melegedett, de ma már igen.

    Körülnéztem 2 shopban, ahol most a Sharp Z2 van leakciózva, (bár mire fizut kapok vége) igaz nem fekete, és kifutó modell, de hardveresen tetszik a paramétere, (volt már ilyen márkájú butatelóm, illetve nagyon kedvező az ára, 100-120$.
    Kérdés, hogy a fentiek figyelembevételével Ti ajánljátok-e, vagy melyik lenne számomra az ideális? /összegben 40-50e a plafon nálam.- az 5A 28e volt decemberben./
    Most már csak úgy akarok venni, hogy tokkal+alsó felső védelelemmel, fóliával együtt...

    Ha jelölt árkategóriában nincs, kénytelen leszek várni és spórolni több hónapig, de félek, hiába, mert nem fog a drágább sem kibírni több évet az intenzív használat/bénázás/lopás/elvesztés, stb. miatt.

Új hozzászólás Aktív témák