Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz Upo #136849 üzenetére

    Szia! Ez a kijelentés nagyon sántít! Csak egy ismert modellről van példám a honor 6 két sim-es verzióban nem az olyan rádió egység van mint a herélt Hl60 04-es verzióban. Igaz! utóbbi 1 sim-es de ezért tudja a falusi béhuszat. De mivel a többi dual aktív ezért azokba is tehették volna ugyanazt a "mindentudó" :) egységet 2x hiszen hely van benne bőven. Ja és szoftver cserével, buherációval sem sikerült még senkinek feloldani. Az csak abban az esetben működik amit te írsz ha(?) szoftveres tiltással tesznek eleget a jogi hézagok befoltozására. A szoftveresen lekorlátozott esetleg pont így még eladható(kicsit szar de még jó) egységet veszik meg occón. Van aki nem ezen spórol mert nem célirányos a forgalmazás.
    A gond a saominál az, hogy szerintem már ők sem képesek a verziók/verzióját értelmezni. Egy ekkora eladással rendelkező cég ezt nem engedhetné meg magának :N Ezért nekem(tudom ez nem számít semmit) soha nem lesz ilyen telóm. Esetleg akkor ha reggel kimegy és megfőzi a kávét, és be is hozza! Amíg a többi gyártó nagyjából típus szerint ad egy pontos leírást addig ezekből boltok szerint van egy-egy típus :K Ez helyett egy normális modell/paraméter leírással rendet lehetne teremteni. Persze ehhez az is kell, hogy a webshopok ne buheráljanak bele és bárhol veszed meg az adott típust mindenhol ugyanazt kapod.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák