Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz twine #65559 üzenetére

    Nem értelek. Nem vontam kétségbe a szakmai hozzáértésedet, csupán annyit írtam, hogy van ilyen megoldás. Ezt viszont elég határozottan állítom, mivel én csináltam. Azt is írtam, hogy nem hang, hanem videó. A pultról kiadnak egy jelet, ami egy billentyűzeten, egy betü kódjának felel meg. Ez vez. nélkül továbbítódik, amit a szinpadon levő miniPC -hez, USB -n kapcsolt szerkezet fogad (ez az ő kütyüjük, fura egy jószág, nem szabvány wifi frekvencián üzemel, hanem vmi alacsonyabbon). A lényeg, hogy a MiniPC úgy érzékeli az eszközt, mintha egy USB -s billentyűzet lenne csatlakoztatva. Innentől egyszerű a dolog. Szünetben indítják a kütyüt, ami boot után, automatikusan indít egy videófájlt, tök fekete képernyővel. Így, ha vmi gikszer lenne, az már a szünetben kiderül és mivel van egy tartalék eszköz ugyanígy programozva, ezért gyorsan orvosolható a probléma. A technikus a pultról, a megfelelő pillanatban csak a következő videófájlra léptet, majd megint tovább. Azért akartak ilyet, mert az egész szerkezet mozog, nem lehet semmilyen kábeles kapcsolata, akkuról üzemel és kis helyen kell elférjen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák