Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz cof #64434 üzenetére

    Köszi ez kimaradt. Itt válaszolok mert hátha ide jobban illik.

    A kép nem esik szét. Csak egy pillanatra megakad. Most néztem éppen a nagy classzikus pofonosztót. Itt is előfordult. Egy pillanatra kimerevedik a kép majd folytatódik. De nem emiatt szeretnék ide box-ot.

    A reklámok miatt szeretnék box-ot. Aki akarja használja szét top box-ként aki meg akarja használja kodi lejátszóként.

    Ha nem összevonható a két box akkor inkább hordozom a sajátomat. Ez nagy előnye az ugoos x2/x3 pro Box-nak, hogy mérete miatt könnyen befér egy tokba....

  • dave0825

    őstag

    válasz cof #64434 üzenetére

    Sikerült, köszönöm mindenkinek!
    Igaz, nem elsőre, nyomni kellett a reset gombot, miközben bedugom a kábelt, ez nem volt leírva, de YT videón láttam. Most a régi rendszer van, a LAN-t még nem teszteltem.

    Viszont van egy gond. SSH megy, Putty-val tudok rácsatlakozni, de Win10 fájlkezelőjében nem tudok box IP-re csatlakozni. SMB engedélyezve van a boxon, látja is a gépet. Configfiles mappát szeretném elérni, de nem megy. Újraindítások voltak már, SMB minimum szintet néztem 1 és 2-n is, sehogy nem jó. :F
    Megnéztem egy programmal, látja a gép a hálózaton a boxot, de nem csatlakozik.

    LANscanner v2.02 - ScottiesTech.Info
    Scanning LAN...
    --                192.168.1.65     68-27-37-f2-13-c0
    COREELEC          192.168.1.70     c4-3a-35-ed-ce-89  WORKGROUP  MASTER
    DESKTOP-HM1OV55   192.168.1.64     54-EE-75-65-C2-CB  WORKGROUP
    Press any key to exit...

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Új hozzászólás Aktív témák