Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz mikrofon #62945 üzenetére

    Szerintem meg nyugodtan fel lehet tenni egy gyári rendszert ( vagy valami mást) és mellé pl Csicsóka ext4 módszerével a CE-t. ( Nem NG vasra pedig dual-ban a CE-t) Nem sok vizet zavar ha fent van a droid és akár jól is jöhet néha. ( nem mintha én használnám, de soha nem törlöm le semelyik boxról. ) Eleve nem árt ha van egy rendszer ami indulhat amikor valami bibi lenne a CE-vel akár. droid alól is sok minden javítható vagy akár helyrehozható.Ráadásul van 2 ( illetve 4) dolog amit sokan használnak és az nincs CE alatt: képernyőtükrözés és böngésző. Igen sok emberrel találkozom akinek ez fontos. A másik kettő a TV Go és Horizon Go.

    [ Szerkesztve ]

  • fery02

    addikt

    válasz mikrofon #62945 üzenetére

    Olvasom közben, hogy CE nem tud képernyőt tükrözni, olykor azt a funkciót is használnám.
    Valamint a ChromeCast funkció is fontos (ezt használnánk amúgy a legtöbbet YouTube miatt), lehet ezt is csak az android rendszer tudná.

    Innentől a Tv Box-ról menne a torrent is, rádugva egy külső vinyóval (kíváncsi leszek ntfs baj lenne-e majd android alól).
    Még a Kodi tudására se lenne feltétlenül szükségem szerintem a filmek lejátszását illetően, hanem elég lenne valami kevesebb tudású lejátszó is (MX Player-t sokat használtam régen).

    Na szóval ezért nincs egyelőre szükségem a CE-re, meg egyébként is kíváncsi vagyok, hogy hogyan néz ki ez a "kanapésított" android. 🙂

    Örülök a megerősítésnek akkor, hogy UBT progival nekiállhatok majd.
    Mobilokat ROM-oltam már, bootloader nyitás, TWRP, Flash...ilyenek, ez még könnyebbnek is tűnik végül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák