Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajosx

    őstag

    válasz Ejelhar #82217 üzenetére

    Pontosan ez történt,de ez már a legelején. Írtam a fórumba hogy nincs kép csak hang akkor még semmit sem állitottam a ce-ben.
    Ezt az egyet kikapcsoltam és jó is lett minden,erre írták hogy akkor ha így jó a tv nem tudja a 24p.

    Innen jött a tortúra, mivel volt aki szerint a tv tudja és ezért kezdtem el állítgatni. De sajna hiába csinálta meg minden akkor sem lett jó. Csak akkor jó ha a képfrissités gyakorisága ki. És ebből kiindulva a tv nem tudja a 24p. De marad így amíg nem veszek másik tv-ét. Nem veszek észre semmi hibát ,mivel nincs is mihez hasonlítani. Ma majdnem vettem is egy másik tv-ét de azt mondták itt a csoport társak az sem fogja tudni csak annyi az előnye hogy nagyobb lesz mivel az 75" lett volna. Ha veszek akkor Qled-et vegyek de az még 65" is borsos így várok még. Na de ez nem is ebbe a csoportba tartozik elnézést érte.A lényleg ha ki állásban van megy minden hagyom így. Egyedül még annyi lenne a jó ha sikerülne géppel összehozni a boxot hogy ne keljen másolgatnom. Viszont az még nem sikerült hiába csináltam minden úgy ahogy az összefoglalóban van. Majd holnap neki esem megint, mára elég volt 😌 Köszönöm mindenkinek a sok segítséget :R

Új hozzászólás Aktív témák