Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hyena

    senior tag

    válasz tunikriszta #5517 üzenetére

    Komolyan vicces ez a dolog, mindenki jon ezzel , hogy "GT1-et" mert nekem az van...
    Ujbol leirom ha eddig nem lett volna vilagos velemenyem szerint a GT1 egy rendkivul kozepes medialejatszo, annak kell ilyet ajanlani akinek ez valo es nem csak annak kivanja hasznalni.. Ha valaki a leheto legjobb medialejatszot keresi annak nem valo
    Es mivel ezt mar tobbszor leirtam ezert en is megkerdezhetnem , hogy megy e az erto olvasas :) .
    Egyebirant mar erlelodott bennem egy ilyen hozzaszolas a fentebb emlitettek miatt azaz elofordul , hogy kerdezo igenyeit nem felmerve jon a valasz S905+Le a legjobb mediaplayer es nade aztan kuss legyen am karacsonyig :) .
    Mediaplayernek senkinek sem ajanlanam, ajanlottam ezt a keszuleket, rendelkezesemre allnak ennel jobbak is, de nem tervezem a velemenyem masokra eroszakolasat es azok nem a topicbeli proceszorral rendelkeznek ezert nem propagalom oket it .

    En a hozzaszolasomat epito jellegu kritikanak szantam nem all szandekomban kotekedni ha ez annak tunik akkor inkabb hagyjuk legyen ugy ahogy lennie kell.

    harley-davidson-nyiregyhaza.hu

Új hozzászólás Aktív témák