Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz djnice #37923 üzenetére

    Na, volt egy kis időm, szóval, egy LE18 develt próbáltam, sokminden javult az elmúlt néhány hónapban, utoljára november környékén teszteltem S912-t. Pl. más nem csúszik el egy-két helyen a szín, deintarlacing kikapcsolásának köszönhetően, a szokásos videóim közül valamivel többet játszik le és megfelelően, de továbbra is egy S905X, S905-höz képest elmarad, aki hozzászokott ahhoz, hogy kb. tényleg minden azonnal megy S912 esetében számítani kell arra, hogy valami gond lesz. Hi10-es videókat valóban szépen viszi és átkapcsol szoftveres gyorsításra, úgy viszi ahogy az Apple TV harveresen. A GUI szerintem lassú, nagyon nehezen tölti be a dolgokat, várni kell míg a rendszer "magához tér". Nem tudom, hogy valaha is lesz-e jobb egy S912-es box LE esetében, de reménykedjünk. Nem rohannék azonnal S912-t venni,. mert jaj, most aztán minden megoldódott. Még nem, van még mit dolgozni rajta.

    ELADÓ: iPhone 12 Mini gyári, bontatlan, fekete szilikon tok *** " Aki udja, csinálja, aki nem, az tanítja" - G. B. Shaw *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák