Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    Akkor vegyék csak az amerikaiak. Az a baj a legtöbb ember aki telefont vesz fingja sincs mibe mi van. Csak bemennek a szolgáltatóhoz és elhozzák amit ajánlanak. Egyik ismerősömnek mondtam innen vegye jó árba a s23 ultrát harveraprorol 3 év gyári garival bontatlanul. Nem merte hiába mondtam hogy kitől vegye akitől én is vettem áhh ő nem regisztrál meg ilyenek. Erre korlátlan internet hüségidőre úgy hogy nincs szüksége rá és 580ra jött ki kb az 512 innen meg minimum egy százassal olcsobb lett volna.... Volt egybe pénze.. Megvehette volna. Mondtam neki miket állitson be.. Még a felbontást se állitotta fel meg adaptiv 120hz-re se én mutattam meg neki. goodlock rutinok felejtős neki nem kell.. :)) nehéz visszafogni ilyenkor magam hogy ne mondjam el a véleményem. 36 éves felnőtt férfi aki még nem is idiota de ilyeneket csinál.. Csaj munkatársakról nem is mondok inkább semmit. Szóval mi itt hiába szívjuk a fogunk ilyen hírre ha az emberek többsége ilyen...

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák