Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #40016 üzenetére

    jól van Abu, tudjuk megmagyaráztad nem először,nem vártam mást hogy erre mit fogsz mondani azt meg megszoktam már hogy a másik oldalon a szar is aranyból van.
    a kommentedet úgy olvastam először el, hogy az elsőt sort meg az utolsót a közte lévő 15 sort magamtól is be tudtam volna helyettesíteni mikor láttam ki szól hozzá.

    "Az NV-nél ugye a számítási kapacitás nincs ingyen, hiába a reklámszerződés a funkcióra. Ha kifogy az erre szánt büdzsé, akkor ez van, otthagyják szarul a funkciót. Szóval az iszonyatosan sokat jelentene, ha a fejlesztőknek a Microsoft adna ingyen gépidőt."

    Erről amit írtál megint az a véleményem hogy ez a te saját véleményed szokás szerint mindenféle bizonyíték nélkül. AZ hogy ki meddig akar tesztelni te rohadtul nem tudod, ki mennyi időt akar erre szánni azt sem tudod. lehet a kiadó sürgeti őket hogy szevasz a játékot meg kell jelentetni vagy nem akarnak rá több időt szánni. Rohadtul nem tudod hogy az Nvidia nem ad e nekik elég gépidőt tanulási folyamatra lehetőséget,. mint ahogy azt sem tudod , hogy a Microsoft féle neuronhálós tanításra mennyit fognak rászánni. szokásos csodaváró bulléshit amikor mindig más cégtől várod a jobb és remekebb megoldást csak ne a zööööödeké legyen az...
    Szerinted Nvidiánál balfaszok ülnek és élvezik, hogy szar jön kia kezük alól, nekik nem érdekük, hogy a DLSS ne lehúzva legyen a cikkekben. lehet hogy éppen rohadtul nem tudnak azzal mit kezdeni náluk, hogy a fejlesztő cég nem akar erre több időt/ energát szánni és eltolni a kiadást, még ha fizetne nekik az nvidia akkor sem...

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • velizare

    nagyúr

    válasz Abu85 #40016 üzenetére

    szarnak bele? jól teszik. egy jó neuronhálóra rá lehet bízni egy autó vezetését, erre nem ai-ra használjuk egy játékban, hanem a fényvisszaverődés kiszámítására? az npcket meg lua vagy mittudomén milyen scriptek vezetik.
    nyugodtan pusztuljon csak ki ez a szar, nem kár érte.

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Új hozzászólás Aktív témák