Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Zorel #2047 üzenetére

    De most komolyan... :) Egy éve váltottam az 5850-emről egy rövid 7870 kitérő után 7950-re, 7970-re, és azt kell mondjam, mindennel tudtam kitűnően játszani, egyáltalán nem volt semmi kifogásolható. :N A 290-es, amit vettem 4-5 napja, az is teljesen jó, semmi gond nincs vele, minden megy rajta, ahogy mennie kell. Mivel tudhat ennél többet az NV, ha ez is hibátlan? :U

    Nem mellesleg anno a GTX260-asomtól épp a rosszabb driver miatt lettem újra Ati-s... A 4850 után driveresen akkora visszalépés volt, mint a ház, pedig akkor is ez folyt a csapból is, mennyivel jobb az NV driver. Annyira jó volt, egy hét után mentem venni 4890-et helyette. :U Pedig minden szóba jöhető béta/nem béta drivert kipróbáltam hozzá, friss windózt is kapot. :(

    (#2048) Firestormhun: Köszi a tippet! Így már a 64bites lefutott FRAPS-al, ha kilőttem az MSI AB-t. :R
    Eredmények (min, max, avg):
    947/1250Mhz:
    27, 58, 47.269
    1100/1400Mhz:
    31, 61, 50.991

    Nekem ebből gyanús, hogy CPU-limites lehettem a tuningolatlan 4670K i5-el, vagy mégsem vette be a kikapcsolt V-syncet, mert elég fura nekem az eredmény. :DDD

    (#2049) daveoff: A felső kategória viszont nem az ár/értékől szól! :N Itt már az számít, mi az, amit rászánsz pénzt, és abból mi az, ami a legjobban megfelel az igényeidnek. ;)
    A 280X-et csak azért hoztam fel, mert az meg 70K aprón, van benne erő is bőven, és a 130K-s használt 290X meg jó esetben gyorsabb nála 30-50%-al, miközben árban majdnem a duplája.

    (#2051) Abu85: Köszi az infókat! Nagy kár azokért az effektekért, mert az "eredeti" korai videók nagyon durván jól néztek ki. Ez is elmegy, de azért már korántsem olyan nextgen élmény. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák