Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz TomiLi #829 üzenetére

    Hát itt már sok a Ha. A piacot érdemes ennél egyszerűbben felfogni, mert sosem vesz az ember VGA csak a legjobbra vár állandóan. Én sokkal egyszerűbben csinálom két évre veszek VGA-t 50-60k körül. Amint lejárt az idő veszem az újat. Ha esetleg valami jó dolog jön + 2 hónapon belül, akkor megvárom. Most is vártam a novemberi Fermire, mert hittem a csodákban, de aztán jött a HD 5850. Nem volt jobb választás, így le is tudtam. Innentől nem nagyon izgat a piac a vásárlás szempontjából. Minden kártya azzal versenyzik, ami épp a piacon van. Ha kint lesz a Fermi találni fog magának ellenfelet a másik oldalról. Szóval, ugyanúgy meg lesz a kérdés, hogy melyiket vegye az ember.
    Amúgy a 3D-re van pár szabvány az ATI ezeket fogja beépíteni a driverbe. A Bit Claudron szemcsiket tuti támogatja a Radeon.
    Le kell egyszerűsíteni minden döntést, mert belebonyolódsz. A Fermis várás is egyszerű, ha kell PhysX meg kell várni. :)

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák