Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piszmaty76

    aktív tag

    válasz AsakuraDave #1747 üzenetére

    Olvass vissza. Segítek, ott van a célzás, hogy van aki hosszútávra vesz (4-5 vagy még több) hardvert. Ez előre átgondolt és tervezett vásárlás volt bárminemű impulzusbaromság nélkül. Veled ellentétben én simán el tudom képzelni, hogy pár év múlva csak mosolyogni fogok a mostani "fillérkukizó csak jeleniglátó jólmegmondókon". Hogy érthetőbb legyek: pont magasról lekakilom (az eléggé silány játékfelhozatalú) JELENt!!!!! Új generációs AMD proci-GPU és X570 szentháromságból lesz mit profitálni, ha lehet hinni Lisáéknak. :K És hogy mit ad nekem, probléma nélküli kompatibilitást az új proci(k)hoz AM5 előtt és nem kell telesírdogálnom emiatt a topikot. Használom és örülök. Az új CPU és GPU párossal pedig feltehetően még jobban örülök majd. :D

    [ Szerkesztve ]

    Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

Új hozzászólás Aktív témák