Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piszmaty76

    aktív tag

    válasz AsakuraDave #1719 üzenetére

    Nem tudtam nem észrevenni, hogy komoly ellenszenvet vagy szkepticizmust (vagy valami hasonlót) táplálsz a PCIE 4 ellen. Tényleg annyira lehetetlennek tűnik számodra, hogy a közeljövőben esetleg a VGA-k is profitálni fognak tudni a dupla sávszélből? Teljesen másik dimenziós konzolok jönnek és az eddigi tapasztalatok azt mutatják, hogy erőteljesen tudnak hatni a PC-s játékszegmensre. Az hogy JELENLEG (!) nem igazán használódik ki, az van akinek számít és van akinek nem annyira mert hosszú évekre vesz hardvert. A JELENLEGI játékkínálat amúgy sem túl combos szerintem... :) Ahogy az RT is alig pár játékban támogatott, de a VGA-ék és MS is nagyon ebbe az irányba törekszik, szóval elég szépen előrevetíti a közeljövőt. Aki (pár)évente cserélget hardver, esetleg nincs igénye ilyen extrákra ill. kizárólag a jelenlegi helyzetre készül fel, az is oké, de ne nézzük már nagyon butának aki nem csak a mának él. Valószínűleg naív vagyok, de komolyan hiszem (bízok benne), hogy a next-gen konzolok és az arra történő játékfejlesztésekből a PC gaming is brutálisat fog profitálni. :R

    [ Szerkesztve ]

    Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

Új hozzászólás Aktív témák