Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viktorhmv

    senior tag

    válasz hoffman_ #32352 üzenetére

    A tegnap éjszakám ráment de ma egész nap ment idle-ben a gép és egyszer sem fagyott/indult újra. Remélem mostmár rendben lesz.

    Első lépésben uninstalláltam windowsból az összes Asus segédprogramot. Nem segített ugyanúgy fagyott.
    Utána BIOS beállítással próbálkoztam (offset + voltage) addig amig egyszer csak a bios is megbolondult es fagyott/restartolt onnan is a gep. Ekkor gondoltam h ez igy mar nem vicces annyira.
    Bios gombelem ki ... 5perc ... elem vissza es biztos ami biztos nyomtam egy alapbeallitas ujratoltest a biosban es utana ment fel ujra a win tisztan a nullarol ( mas valasztasom nem is volt mert ekkor mar el sem indult a rendszer).
    Mikor a wint nagynehezen feltettem ( ezt most nem reszleteznem) nem telepitettem semmit mast csak AMD chipset drivereket es VGA illesztoprogramot. Ekkor hagytam kicsit menni a gepet idle-ben es miutan nem tapasztaltam restartot beallitottam a biosban a ramokat es kesz.
    Semmi mast nem piszkaltam azota sem es ha igy stabil marad akkor nem is fogok.

    Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

Új hozzászólás Aktív témák