Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HavocS

    senior tag

    válasz Remus389 #1105 üzenetére

    Hehe, pont most írtam a srác videójára.

    Egyrészt teljesen korrekt, real life benchmark, ezt ugattam a siránkozóknak eddig is, halál mindegy hogy a GTA5 90 vagy 130 FPS AVG ha a minimum 60 megvan, az eddigi játékok röhögve mennek 4-8 magot 50-60%-ra terhelve, az újak meg majd szépen kihasználják ahogy a VULKAN meg a DX12 terjed szépen. Ami jól párhuzamosítható ott meg szépen gyűlik a plusz, a PH!-s REAPER tesztet megkönnyeztem, ugyanis én is azt használom :C Az FX6300-hoz képest simán 4x-es sebességnövekedés, brutális. Viszont a videóra visszatérve, 2 percen keresztül bizonygatja hogy nincs GPU bottleneck "mee hát vészink off", nagyon nem érti a koncepcióját sajnos :D Egy ilyen CPU összehasonlító tesztnek akkor lenne értelme, ha a GPU <90% terhelésen lenne, 1280@low-on, egyébként ennyi erővel lehetne egy GTX960 1920@mediumon FXAA-val az 1080 helyett, ugyanott vagyunk, lenne ugyanígy mindkettő CPU 70-80 FPS csak az egyiknek 20%-on mennének a szálai, a másiknak 10-en. Na paff.

    (#1113) Németh Péter: A Steam adatbázisa szerint FullHD felett csak a játékosok 3%-a játszik.

    Ez oké, de az is tuti, hogy 85+%-nak az egész gépe ér annyit amennyibe egy 1700x kerül.

Új hozzászólás Aktív témák