Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz Tyrel #3356 üzenetére

    Pedig tudhatnád, hogy az MSI-ben már a Z68GD80-G3-as abszolút csúcs deszkájukban sem volt már offsett (még is szépen tudtam használni) és ha jól rémlik a Z77 és a további lapjaikban sem.
    A másik "probléma", hogy amint látom Intelről jöttél...na ez nem az és soha nem is lesz. Ezt szoktam pofázni, hogy az AMD kicsit melósabb és több türelem kell hozzá (használom mindkét oldalt), erre mondják azt, hogy lelke van. Az Intelt összerakod,power gomb és kis túlzással mehet,kb mint a faék hisz egy több éves platform újracsiszolgatása ami kb bolondbiztos.A Ryzen egy új fejlesztés hisz alig másfél éves, kicsit szöszölősebb, cserébe olcsóbban van 6 magod 12 szállal egy 34 ropis lapban.Ezt vagy elfogadod és használod vagy váltasz Intelre és kb ennyi. :)
    Ezen felül ez egy új deszka és bizony lehetnek anomáliák, de ez is tudvalevő tény. A 3xx-es lapokat is hónapokba telt mire gatyába rázták, de mint mondtam ilyen ez a pop szakma.
    Az meg többször elhangzott,hogy amióta van Ryzen azóta fix feszese oc,hangolás van. Talán az Asrock-nál ment a cnq egy ideig és ugyan ez volt az Asus-nál is bár az utóbbinál ha jól rémlik kivették még a 350-es időkben (ha tévednék javítsatok ki). Offsett ide vagy oda a fix fesszel sem (vagy csak minimálisan) emelkedik az idle hőmérséklet, alig kimutathatóan fogyaszt többet a proci és nem is degradálódik tőle. Tudom,kimértem,használom a 2500k-tól át a 8700k-n keresztül a Ryzen-ig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák