Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chros

    őstag

    válasz Dyingsoul #7552 üzenetére

    "Itt vannak a bios képek"

    - Advanced > AMD CBS > NBIO Common Option > Mode0: hagyd Auto-n ! (AMD's internal description is "GnbLinuxMode", leave it on Auto! (if it's Enabled then memory/cpu bandwidth is reduced))
    - Ai Tweaker > TPU: ez nem tudom mi (b450-en nincs ilyen, lehet mas a nev), egyenlore hagyd "Keep Current Settings"-en
    - Ai Tweaker > Performance Enhacer: ezt is hagyd alapon (ilyen sincs b450-en)

    "ma felteszem az új biost este"

    Ez jo otlet, eloszor toltesd be vele az Optimalis beallitasokat, majd a DOCP-ot allitsd be a memoriadnak megfeleloen, a tobbit ne piszkald az "Ai Tweaker"-en belul, s nezd meg miket allitott be (pl amiket irtam).

    Teszteld kb 1 hetig, ha nincs fagyas, akkor lehet valtoztatni ezeken is.

    (#7551) Tyrel : "ha benne hagyod a gyári 90%-ot azzal kb. megakadályozod hogy a PState-ek közt váltson, szóval azzal is ki tudsz zárni egy hibaforrást"

    :) De ez nem hibaforras, ennek igy kene hogy mukodjon jol :) Ha nem muxik alapbol jol, akkor lehet itt tobb hardveres gond is, pl: inkompatibilatas a kulonbozo eszkozok kozott (gyorsan megneztem a hardverlistat, s abbol a felerol nem tudom mi :) ), alaplap, memoria, psu, vga, stb ... :)

Új hozzászólás Aktív témák