Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Helsing

    aktív tag

    válasz Astroboy #7534 üzenetére

    Én azt figyeltem meg az utóbbi két hónapban, hogy egyszerre tűnnek el és jelennek meg a boltok kínálatában az alaplapok. Ami elég érdekes. Mintha egyetlen beszállító vagy nagyker lenne csak az egész országban.
    Mindenesetre ha tudom, hogy ekkora probléma alaplapot vásárolni akkor két héttel előbb leadom a rendelést.
    Most majd az lesz, hogy nem lesz szombaton alaplapom és bukom a három napos cseregarit a többi cuccra amit tegnap vettem át. Főleg a memóktól tartok. Azokból már több selejtet is kifogtam régebben. Az nem lenne kellemes, ha szervizelni kellene és rajta ülnének vagy két hetet.

    GFerr56: Nem véletlenül szeretnék én is megpattanni ebből az országból...

    Már három hónapja vásárolgatom az alkatrészeket a géphez. (Ház, táp, VGA, ventik, CPU hűtő, stb) Mostanra állt össze az egész. Meg mostanra sikerült kiszenvednem annyi pénzt magamból (kb 400e), hogy mindent meg tudjak venni. Most már nagyon várom, hogy végre működjön a gép és idegesítő, hogy egyetlen alkatrész hiányzik belőle. Ráadásul a legfontosabb. Ha az alaplap meglenne akkor legalább azt be tudnám szerelni a házba. Az is egy órás meló legalább.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák