Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz micafighter #6594 üzenetére

    Ide visszacsatolnék még egy pár mondat erejéig:

    Megvan az oka, hogy miért nem boostolt nekem 4150 fölé... Windows energiagazdálkodásban valamikor beállítottam, hogy a minimum proci teljesítmény is 100% legyen. Így sosem tudta visszavenni egyik mag órajelét sem. Levettem az értéket 40%-ra és egyből boostol 4350 Mhz-re. :C

    Ebből persze az jön le, hogy én vagyok a balfék mert minek babráltam de az előző rendszerem is így használtam, nem gondoltam volna hogy ez gondot okoz és inkább én legyek a balfék de megosztom hátha majd másnak segít.

    És most tartok ott, hogy így már nem is izgat annyira a tuning, mert a nyugodtság és elégedettség megvan. :K Persze ettől még picit bennem van, hogy manuális OC-val tuti ki lehet hozni jobb teljesítményt de én már akkor így is elégedett vagyok mert viszont látom azt amiket a Ryzenről vásárlás előtt láttam/olvastam.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák