Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz AAAgold #6607 üzenetére

    Egy másik videójában az Asus ROG Strix B450-I Gaming-et említi X-es procihoz. B450en leginkább az MSInek vannak jó lapjai, de MSInel meg ugye nincs offset voltage, ugyhogy felesleges bele a drágább X-es procit venni.

    MaxxDamage Asus Crosshair se rossz lap, csak hasonló vagy olcsóbb áron ott van a Giga Gaming 7, amiben sokkal jobb a BCLK megoldás, meg ott van a Taichi Ultimate 10Gb LAN-al, szóval ezek hasonló vagy olcsóbb áron többet tudnak.

    És miellőtt midenki felsorolja hogy milyen lapja van ami nincs rajta a listán, valoszinüleg ez amit a Crosshair-re irtam, a többi kategóriában is igaz, a többi lapra, ami nem lett emlitve.

    A listát nem én találtam ki, akinek problémája van vele az ne engem kövezzen lehetöleg.. :U Másfelől aki kicsit vette a fáradtságot hogy utána járjon, az tudja, hogy a videóban beszélő gyerek eléggé otthon van a témában, nem véletlen hogy az egyébként szintén az egyik legjobb hír/tesztcsatorna a témában (Gamers Nexus) is hozzá fordul alaplapokkal kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák