Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Albigator #3031 üzenetére

    Nem veszem annak. :) :R
    Hát szeretném elérni a legjobb kinézetet és hűtést (megnézni mi a vége, ha már ilyen atom oc lapot vettem a 2700X alá) ja és a VGA is adja a hőt rendesen (83c fok+) és arra is lesz Blokk.
    Most 130k -ba lesz a full Bitspower set (+ 7db Akasa Apache Black 120mm FAN) ~ 30k HUF (160k összesen) a Bitspower set az 60%-os áron sikerült beszerezni. (még nem jött meg, jelenleg Magyar VÁMhatóság ül a dolgon...)
    Na annyira nem is sürgős, mert VGA-m is RMA-n van és talán e hónap végen lezajlik (max. kövi hó eleje) ez a 980 Ti (Matrix Platinum) a legerősebb 980 Ti (Titan X-t is veri) és nekem FHD-ra még évekig elég lesz) majd dobok fel képeket az épített vízzel kapcsolatos folyamatról, végeredményről. ;)

    /jó darabig nem akarok PC-re költeni egy Ft-t se, csak a Bitspower set legyen a helyén és tegye a dolgát probléma nélkül./

    Jelenleg így fest belülről.
    [link] (ventik nem lesznek, csak a 2 radin a 7 venti összesen)

    Pár teszt: [link] (jelenleg 4.0GHz @ 1.306v amin használom, atomstabil, ez a legalja voltageban 4.0GHz-n)

    Sorry a hosszú kifejtésért. :B :R

    MD
    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák