Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Paxker315 #18617 üzenetére

    ha már más részét hozod elő a témának, akkor nekem olybá tűnik, h másról beszélsz ( : semmi gond a 80%-os terheléssel, de amit mondtam igaz:
    hatásfok 50%-on a legjobb, amikor már zabál egy gép pár % is sokat jelent, mivel bizony hővé alakul át minden veszteség, és azt ildomos eltávolítani a tápból, nyilván minél kevesebb hőt kell eltávolítani, annál halkabb lesz a benne levő venti
    "450w jó minőségű tápnak nem gond az 580&2600. A TT LitePower nem jó. Én nem bíznám rá a konfigot." ez igaz, akkor is ha nincs finomhangolva az 580 - ami viszont nagyon ráfér, de 2600 étvágyán is szépen lehet faragni -
    450-es gold ses volt 2700 és rx570 mellett - mindkettő finomhangolva -, langyos levegőt tölt ki loadnál is, na ezért nem mindegy a hatásfok és a méretezés
    most 550 focus+ van, úgy néz ki passzívan megoldja őket terhelés alatt is

    szerk:
    Dragon3000
    az egy külön történet, ha valaki 10%-ban játszik csak, akkor nyilván nem 50% terhelésre méretezi a tápot, viszont jó minőségű és nagy hatásfokú tápok már 10% terhelésnél is korrekt hatásfokot tudnak
    de! ez a tápos topikba való
    csak aki nem ért hozzá ne ajánlgasson már másoknak táp tippeket :R - nyilván nem rád vonatkozik -

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák