Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Create.

    addikt

    válasz BerserkGuts #17362 üzenetére

    “4.2Ghz-et nem tudta r5 2600-al.” (Ahogy látom már msi tomahawkod van és ezek szerint azzal se megy).

    Tehát hiába a vized, nem tudja. Akkor miért ajánlgatod, a toronyhűtővel ellenben, ha semmivel nem jobb? Ide jött egy fórumtárs érdeklődött a 4.2ghz-ról, mi leírtuk, hogy elég nagy eséllyel nem fogja tudni, bármit is csinál. Hangsúlyozom, hogy nekem az alaplapom vrm szinten az egyik legjobb amit b450-ből lehet venni, le tudom hűteni mégse megy 4.2ghz-et. Akkor szerinted nem a proci a gyenge láncszem? Leírták neked azt is, hogy matx-ben ugyanannyira volt húzható, mint atx-es alaplapban, milyen bizonyíték kell még neked, hogy meggyöződj arról, hogy amit írtál az szimpla butaság? Nem mondta senki, hogy nincs szar alaplap, amivel esélytelen a tuning, de azokat nem is ajánlja senki sem. Szerintem akárki kérdez elsőkörben az msi tomahawk b450 (mostmár inkább a max) szokott ajánlva lenni, ha az atx méret nem felel meg neki, akkor viszont matx lapból is van jó, ami bírja. A vized felárából meg vehet jobb ramot vagy jobb alaplapot vagy x-es procit. És a toronyhűtőn max a venti romolhat el, amit könnyű cserélni, ellenben az aio-val. Ráadásul, ha atx-es lapot ajánlod, akkor a ház van akkora, hogy ne indokolja az aio választását a hely hiány miatt. És mondom továbbra sem az aio-val van bajom, én is gondolkoztam rajta, hanem hogy ennyire napellenzővel felvértezve ajánlgatsz, félrevezetve másokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák