Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz daveoff #14296 üzenetére

    Akkor jó hangos volt az a Lightning! :Y Nálam szerintem a diktafonos felvétel szépen visszaadja, mennyivel halkabb a Giga WF3 a refinél, pedig nem tekertem fel 50%-ra 7970 hűtőjét... Pedig nálam is zárt, ráadásul hangszigetelő habos, halk működésre tervezett zárt házban van a Giga WF3....

    Dehát, ahogy írtam, eltérő, ki, milyen hangos gép mellett érzi komfortosan magát. :R Nekem a refi 290X még a quiet módos 2100rpm mellett is túl hangos lenne, kb. 33%-os ventiig barátom a 7970 hűtés, és akkora fordulaton az alulfeszelt 7970-el is alig boldogul... :DDD

    (#14297) deadwing: A PCB hátsó kopasz fele meghálálja a friss hűvös levegőt. :R
    Mondjuk hogy játékban nem olyan hangos, hát... Nekem épp az a szomorú tapasztalatom, hogy néhány játék szignifikánsan jobban megmelegíti, mint pl. egy Valley teszt...

    [ Szerkesztve ]

  • TTomax

    nagyúr

    válasz daveoff #14296 üzenetére

    Ott valami nagyon nem stimmel ha neked a lightning nem volt halkabb mint a ref.Én még az enyémet 70fok körül se láttam soha és elég halk is hozzá,és még egy picit húzva is van.Ugye nem CFben nézted egy ref mellett?Volt szerencsém hallani már ref290Xet meg volt ref 7970em is, a kettőt nem is lehet egy lapon emlegetni,az egyik legjobb hűtés a lightningon van egy hátránnyal,hogy 3 slotos...

    (#14300) HSM
    No offense,de ha neked 825ön is elég ez a kártya akkor kár volt invesztálni a cserébe.

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák