Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz sagem #7228 üzenetére

    Én jelenleg a legfrissebb 16.9.2 Crimsont használom. Sep 13-i, ez a whql .

    Nincs problémám.

    Régi kártya után, én csinálnék egy új driver letöltést, vele a régi törlését, majd az új felrakását.

    ver 2.2? őszinte leszek, gőzöm sincs ez micsoda. :B

    A kártya olyan 60% - os 2400 rpm venti fordulatig hangra teljesen vállalható, utána már kihallani.
    ( persze ez a körülményektől is függ, én ebben az új, szigetelt házban, ledobva asztal mellé, nem igazán figyelek fel a 2500+ fordulatra sem. de ez teljesen szubjektív .)

    Ellenben magával a hűtési teljesítményével biztos nem lesz gondod. Lehet bátran fentebb húzni azt a 1288Mhz -et, nyugodtan! Sőt!
    Alul is feszelheted, simán.

    Ahogy a memórián is tornázhatsz, beállítod kézire a feszültség vezérlést, hagyod alapon ami van gyárilag ( nekem 1,0V ) aztán ilyen 2100-2200 ra simán beállíthatod, persze rendesen kitesztelve.

    Én a venti profilt egyelőre nem babrálom, auton van és kész.
    A hőmérsékleti értéket azt viszont megadtam max. 85 fokra a cél pedig 70 fok, ami lehet kevesebb is. Bírja.
    Lehet powerlimit se kell neki pluszban, 1288Mhz nél tuti nem kell, nekem se lenne nagyon szükséges 1350Mhz re az a +20%, de mondom egye fene.

    Írtam már fentebb is, 1-2 oldallal , hogy én miként állítottam, teszteltem stb....

    Wattmant használok, egyedül ha plusz feszt akarsz adni a GPU nak, akkor kell AB. ( szerintem teljesen felesleges annyira kihúzni a GPU frekvenciát, elég ami a wattmanban benne van )

    Na hajrá! :C :R

    (#7229) Puma K

    Mehet is a vs topicba ;)
    Én is tudnék számokkal jönni ezen tesztek ellen, de erre van másik hely.
    Laja kolléga jól megfogalmazta, savanyú a szőlő.

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

  • sagem

    addikt

    válasz sagem #7228 üzenetére

    Konkrétan a Forza Horizon volt a gyors teszt alany 2560x1024, high beállítás csak néha esik be 60 FPS alá és még mindig halkabb mint az előző kártyám :C
    Az R9 280 itt 35 FPS körül hozott, de úgy, hogy már kikapcsoltam az árnyékokat is meg játszadoztam a beállításokkal :K

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Új hozzászólás Aktív témák