Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zeratul

    addikt

    válasz Yutani #1547 üzenetére

    A Mythbusters bebizonyította hogy az aranyhalak is képesek tanulni és emlékezni.

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Yutani #1547 üzenetére

    Én pl sehol nem írtam olyat, hogy a 970/390 leváltására jött volna. Rá lehet keresni.

    Azt írtam szó szerint, hogy a jelenlegi 290X/970/980 tulajok b..szhatják kb, mert sokak kénytelenek voltak eladni, hogy ne bukjanak 80K-100K-ról hirtelen 50-55K-ra értékben. Teljesen logikus lépés pl egy Maxwellből kiszállni... Mivel RX 480 AIB 1450-1600 MHz köré szóltak a pletykák, sőt a "Beast" 1600 MHz-ről, az összes Polaris feature-el együtt már valid váltókártya is lehet(ett volna). 970-Fury ugrásra már ütős lehet pl. Ezt próbálom mondani, hogy teljesen mindegy hová szánják, ha tudásban/feature setben akkora ugrás van, hogy megéri váltani. Utóbbiak úgytűnik fake infók voltak, épphogy kiköhögik az 1400-at a customok feltehetőleg...igen elkeserítő fesz értékekkel és brutális fogyasztással magasabb clockon. 485 sem lesz rev 2-ként mostanában... Ugyan az az analógia, ha GTX 1060 perf+feature-ben megéri, akkor még a 970-et is le lehet rá cserélni DX12 miatt.

    El kell fogadnunk, jelenleg ez a max ami kijöhetett a Polarisból. Nyilván nem tudtak 970-1070 méretű ugrást hozni perf-ben és wattban sem 14 nm-en. Ez van... Ez a cucc, bár nem lett világmegváltó GPU, rendben van a maga kategóriájában... de ettől még óriási lukat hagytak fél évre a termékpalettában. Ha pedig a Vega is feljebb jön, ahogy ígérik, akkor tényleg semmi alternatíva nem marad szinte a következő 1+ évre sem, 100-150K között.

    (#1546) metalharcsa: Nyilván az agy hiányára vall, hogyha kritikusan gondolkozok egy termékről és nem szopom fel sem az AMD-t, sem az NV-t és nem szaladok azonnal a boltba az overhype-olt termékekért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák