Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chereiose

    addikt

    válasz HSM #13467 üzenetére

    A GTA-s befagyás az tuti más volt mert ugye az összeomlott. Most kifejezetten erre a zöld villódzásra gondoltam. Amúgy most visszavettem megint az RPM-et automatára, mert túl hangos volt 2000-res fordulaton és max 2-3 fokkal volt hűvösebb. +Még az is közrejátszhat, hogy az egész gépházban csak 2db be quiet pure wings ventillátot van, gondoltam, hogy nem hűti rendesen és ezért van meleg, bár a proci meg az alaplap játék közben is max 45 fok körül van, szóval nehezen tudom elképzelni azért ezt :U

    Kábelre visszatérve, mondom amikor megvettem a gépet vettem ott ezt a fos 800 Ft-os 5 méteres HDMI-t (PCX), amikor összeraktam monitorral azt hittem a monitor a szar, mert így 1-2mp-re elment a kép, aztán ez megszűnt ahogy megszokta ezt a szart vagy nem tudom, de most gyanúsan összefüggöt ez a zöld kép bevillanás ezzel, nem is jutott eszembe, csak ahogy itt írtátok.

    Nagyon remélem, hogy ez a gond, vagy még ugye a hűtés is lehetséges de én nem hiszem, hogy ilyen alacsony hőfokok mellett a ram meg megsülne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák