Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacus83

    Topikgazda

    válasz sakal83 #8001 üzenetére

    Akkor fussunk neki ennek az egésznek még egyszer.

    A te és a hozzád hasonló emberek véleménye és meggyőzhetetlensége miatt tart ott a 970 használt piaci ára ahol éppen van.
    A 970 tett azért hogy ott legyen ahol éppen van,de az felett is eltelt az idő.
    Nekem is bakancslistán volt,majdnem vettem is 100k ért,meg használtan 75-80 ért,de nem bántam meg hogy kivártam egy jó akcióra az RX kártyák oldalán. ;] (Sapphire RX 480 8GB Nitro + 82760ft a héten hozza a futi ;) A 4GBt visszaküldtem mivel +10ért megért a 8GB verzió gyárilag húzott ramokkal)
    RX 470 igencsak egy szint a 970el,de aki még a te meggyőződésednek hangot is ad,akkor biztosra megy és RX 480at vesz zsír új kínai műanyag szaggal 2-3 év garidővel,akcióban 70 elejében. :R
    Ezzel szemben van a 970 használt ára 75-80k környékén! :Y még jobb esetben 2 év garral,de ha első szériásak akkor kb 1 év garral.
    Ha valaki nézi is a pénztárcáját és tekint is előre akkor "már" megsúgom nem 970et vesz használtan.Ez a már beállt RX kártyák árának és készletének is köszönhető.
    A 480 pedig (zöldesen megfogalmazva) megeszi,megemészti,kisz@rja a 970et DX12ben,DX 11ben ha nem hányóvödörsös a játék akkor is. :P
    Maradjunk annyiban hogy Radeon RX470/480 topicban végigalázni a piros oldalt,a zölddel szemben,nem jó ötlet.
    Erre van megfelelő topic!Ott mehet a kinek a nagyobb és hosszabb :U
    Jah hogy én is ide írtam?Már bocsesz de ez csak egy Hsz lesz,még ha hosszúra is kerekedik.

    Az hogy RX középkategória?Hol zavar?A 970 nem volt az?
    Megsúgom a legtöbben középkategóriában bulizunk,de gondolom a 7950ed az felső kategória.
    WTF

    970re még egy szösszenet.
    Ismerős vett nem rég nyáron 970et újan 100k környékén RX 480 mű balhé idején (leég,kinyírja az alaplapot ),meglátta a 480 4GBm és sírva fakadt,főleg mikor elmeséltem hogy 70k ért vettem :R

    Alapigény a 4K?
    Hol élsz ember?Van akinek még most sem telik FHDra sem.
    Jah bocsi az csak csóri középkategóriás mókus.
    Na keress egy dobozt amiben elhordod magad :C

    [ Szerkesztve ]

    MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

Új hozzászólás Aktív témák