Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kago akira

    tag

    Kérdezve lett hogy rx 580 nitro+ milyen kártya.

    Na nekem egy ikyenem van 4 gigásba egy inwin 301 házban. Kicsit kicsike es emiatt a legaramlat sem a legideálisabb de 6 db ventim van ami 700 és 1200 kozott jár manuálisan állitva.
    Maga a kártya alap beállításokon nem halk. Álltalában 75-76 a gpu de emellé maxon kb 1800as pörgés párosul. Itt már azért van hangja böven. Néha talán 2000re is felugrik ha valami miatt idáig ugrana. De ez nem marad igy sokáig mert 1-2 perc es vissza hul es ottmarad.

    Probáltam alul feszelni ugy hogy pár hz-et lejebb is veszek de valahogy nem volt stabil(lehet mert az osszes pontnal akartam lrjebb vinni a feszt.)

    Látszik a kártyán hogy 75 fok alá nem tud menni csak nagyon durva venti profillal. Viszont ha 75re allitod a cel homersekletet akkor a jatékok 85%-ában viszonylag csondben van. Lehet hogy a maradek 15% az a ház miatt van nem tudom. De biztis hogy az 580akbol ennek van a legnagyobb hütője így ha beállitják jol a venti profilt akkor ez a leghallkabb mind közül.

    Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

Új hozzászólás Aktív témák