Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    válasz Picturemaker #1991 üzenetére

    Nem tudom te miről beszélsz. :) Már ami a hűtést illeti. Gondolom egy 7770-ről van szó, ha már ebben a topicban vagyunk. Amikor egy kicsi számolásra vágyok, elindítok egy FurMark-t. 38%-ig megy a venti, ahogy azt már írtam néhány gondolattal feljebb. Itt még igen halk. Ekkora sebességnél szigorúan játszunk valamivel, lövödölznek, ergo abszolút nem hallom. IDLE-ben azonnal lemegy 20% és az alá (egészen 10%-ig). Annyira halk, hogy alig hallani. Nem tudom nálad mi a probléma, gondolom szintúgy driver. Azért meg tudom különböztetni, hogy mi a hangos és mi a halk egy Corsair AX650, Alpheföhn Matterhorn, SSD / WD Green rendszerben. Itt szinte már némáról beszélünk és ebben a rendszerben valóban az Asus a "leghangosabb", de elenyésző, megemészthető. Ha nyitva van a szoba ajtó / ablak a beszűrődő hangok már abszolút elnyomják (nem főutcára néz az ablakom)

    Csinálj egy profilt. Lehet hogy a rossz driver rosszul vezérli. Lehet, hogy már 45 fokon 50%-on akarja pörgeti (fölöslegesen) és 60 fokon már elviselheteten 65%-on. A vicc kedvéért kipróbáltam 100%-on is. Nem kellett volna, a másik szobából hallom.

Új hozzászólás Aktív témák