Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Mclovin #21293 üzenetére

    osszerakos ajanloban nem fognak neked használt VGA-t ajánlani :) és mivel jelenleg boltban is a 6600XT a legolcsóbb olyan VGA amivel lehet játszani így értelem szerűen ezt prezentálják, és nem azért mert abban az árban a leg jobb!

    és tényleg kacat a 6600XT, hiába régi az összes játékban jobb a 2070Super, aki meg pl csak egy PCIe 3.0 lapban használja annak meg még jobban felejtős a 8X végett.

    De kár is ezen vitázni, mint mondtam ha valaki használt VGA-t akar ahogyan a kolléga is, ott 20-25.e el többért kap egy sokkalta jobb 6700XT-t, amit lehet nem kell 1.év múlva kukázni mert az új(abb) játékok képregény módba futnak csak rajta, mondjuk van akinek elég a 40-50FPS, de ugye tudjuk hogy az összes AMD kártya elég érzékeny a mikro laggokra, és ha ez még társul a 40FPS-el az lesz az igazi :)

    volt 2070Super-em és 2080.asom is 1éve adtam el őket, nálam egyik sem volt hangos és meleg sem, 70.fok felett nem láttam egyiknek sem a hotspot hőfokát, ellenben a 6600XT-k 90-100.fokosak akkor melyik is melegszik jobban?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák