Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • patricking

    újonc

    válasz Dreadloord #20526 üzenetére

    Nem értetted amit írtam. Engem az érdekelt hogy az új széria megjelenésekor várható-e, hogy fellendül a használt piac, vagyis, hogy a korábbi 6000-es szériából (esetemben 800/900xt) kerülnek-e fel nagyobb mennyiségben mint jelenleg, mert most 2 hete figyelem és szinte ugyanazok vannak fenn, nyilván mert annyiért senki nem is fogja elvinni őket. igen elismerem, került fel egy-kettő jó árban amiket azonnal el is vittek. Egyébként nem, annál nem szeretnék jobb árat, de jelenleg nem ez a megfigyelhető. A 6800xt-k amik annyi garanciával rendelkeznek mint amit sikerült behúznod (vagy kevesebbel, vagy semmivel), azok vannak fenn drágábban mint amennyiért te vetted, szóval a te kiugró egy szerencsés vásárlásodból ne vonjunk már átlagot. Azt, hogy olcsóbbak lesznek mint most, abból feltételeztem, hogy ha nagyobb mennyiségben kerülnének fel, akkor talán egymás alá áraznak majd az eladók, de mindezt csak gondolom. Éppen ezért kérdeztem, hogy mi a megfigyelhető ezzel kapcsolatban, mert én eddig soha nem merültem el jobban a videókártyák áraiban, főleg nem a használt piacon, itt pedig biztos van olyan akit tudja mire lehet számítani. Egyébként Te és SirRasor is használjátok egészséggel az új kártyátokat, remélem nekem is sikerül találnom majd ilyen jó árban. Van kinn hirdetésem is, kettőt keresek. :R

    [ Szerkesztve ]

  • tusi_

    addikt

    válasz Dreadloord #20526 üzenetére

    Megfogjak verni. Aki 4k ban, Ultran, RT vel akarja nyomni a gamekat 100+Fpsel, az vegyen 4090/XTX-et.

    Aki 2Kban, illetve UWQHD-ban jatszik 100 FPS korul highon az el lesz egy darabig a jelenlegi szeriaval is, plane egy 6900XT-vel.

    eat, sleep, play, replay

Új hozzászólás Aktív témák